Levante – Barcelona 0:2 (kon.) | Real Betis – Valencia 1:0 (kon.) | Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Granada – Real Madrid 1:2 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:1)
FC Barcelona
Nedeľa 07.02.2016, 12:00 • Estadio Ciudad de València (Valencia) • Španielska LaLiga • 23. kolo

Zápas vo Valencii sa skončil. Druhý polčas priniesol jeden gól a niekoľko ďalších príležitostí na oboch stranách. Domácich môžu mrzieť nevyužité šance, ale určite sa za dnešný výkon nemusia hanbiť. V nadstavenom čase zvýšil na 2-0 Suárez, a po dnešnom zápase tak získavajú 3 body hráči Barcelony.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:51:52)

90+3
    90+2. Luis Suárez (BAR) - 0:2

90+2
    Barcelona dala gól! Hostia definitívne rozhodujú tento zápas. Messi výborne prihral voľnému LUISOVI SUÁREZOVI, ktorý si loptu potiahol do 16ky a strelou k pravej žrdi zvýšil na 2-0 pre Barcelonu.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša faul Suáreza na Garcíu a priamy kop Levante v strede ihriska.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Camarasa sa snažil vystreliť z 20 metrov, ale jeho pokus bol zblokovaný. Následne si Simão pomohol faulom, a domáci sa musia vrátiť na vlastnú polovicu.

89
    Po akcii Suáreza nasledoval rohový kop Barcelony z ľavej strany. Ten hostia rozohrali na krátko, a následne si Suárez pomohol faulom, a loptu získali domáci.

88
    Barcelona si pokojne prihráva na vlastnej polovici. Domáci sa snažia napádať s dvomi hráčmi, no zatiaľ neúspešne.

87
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Rossi sa snažil vystreliť z hranice 16ky, ale tiesnený nakoniec o loptu prišiel.

86
    Roberto hľadal v domácej 16ke Suáreza, ale lopta končí v rukaviciach brankára Mariña. Ani táto akcia Barcelony nebola úspešná.

85
    Rýchly protiútok Levante nebol úspešný, a hra sa znova presunula na polovicu domáceho tímu.

84
    Barcelona sa usadila na útočnej polovici, ale domáci loptu neustále posielajú za postrannú čiaru.

83
    López vidí žltú kartu po faule na Neymara.

82
    Priamy kop domáci nedokázali využiť a pri lopte sú už hráči Barcelony. Tí sa v závere zápasu snažia pridať druhý gól, ktorý by definitívne rozhodol o ich víťazstve.

81
    Busquets si v strede ihriska pomohol faulom, a domáci získavajú priamy kop.

80
    Stále sa hrá na polovici Barcelony, no domáci sa márne snažia vytvoriť si priestor na strelu.

79
    Camarasa sa nepresadil v 16ke Barcelony, ale domáci napriek tomu ostávajú na útočnej polovici.

78
    Hra sa znova presunula na polovicu domáceho tímu, ale zatiaľ je to bez ohrozenia brankára Mariña. Domáci celý zápas výborne bránia, a Barcelone poskytujú minimum priestoru.