K. Vary – Pardubice 0:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 3:1 (kon.) | Zlín – Chomutov 4:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | Hradec Králové – Sparta Praha 4:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 2:1 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 07.02.2016, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 44. kolo

59:52
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Sebastian Gorčík – 2 min.).

56:00
    Na dvě minuty je vyloučen Petr Sýkora (PCE) za sevření puku.

38:51
    Na dvě minuty je vyloučen Rostislav Marosz (KVA) za podražení.

38:32
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Sýkora – 2 min.).

38:13
    Bartek (KVA) tvrdě narazil Blaže Gregorce na mantinel. Tento zákrok je potrestán trestem ve hře do konce utkání za naražení zezadu.

34:49
    Na dvě minuty je vyloučen Ladislav Havlík (PCE) za krosček před brankářem Maxwellem.

31:12
    Na dvě minuty byli vyloučeni. Ze strany domácích Sebastian Gorčík (KVA) a za hosty Martin Štajnoch (PCE). Oba byli vyloučeni za hrubost.

26:31
    Beran s Rapáčem předvádí skvělou hru v útočném pásmu. Až je odpískán faul, který odsedí Michal Vachovec (KVA).

23:11
    Na dvě minuty je vyloučen Brandon Maxwell (PCE) za zdržování hry padnutím na puk. Trest odpyká Matěj Beran.

21:33
    Na dvě minuty je vyloučen za držení hole Martin Rohan (KVA).

16:51
    Na dvě minuty je vyloučen Ladislav Havlík (PCE) za sekání.

07:52
    Rozhodčí budou poprvé vylučovat i na domácí straně. Na dvě minuty je vyloučen Michal Gulaši (KVA) za sekání.

05:11
    Na dvě minuty byl za nedovolené bránění vyloučen Matěj Beran (PCE).

Pavel Pelčák

Góly a asistencie: 9. Nahodil (Sýkora, Štajnoch), 40. Nahodil (Orsava, Gregorc), 60. Kaut

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", J. Tomeček, Gulaši, Rohan, Sičák "A", Redlihs, Baránek – Rachůnek, Marosz, Huna – Vachovec "A", Kůs, Bartek – Gorčík, Gríger, V. Tomeček – Koblasa, Osmík, Flek Trenér: Karel Mlejnek
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kopřiva) – Čáslava "A", Ščotka, Gregorc, Štajnoch, Havlík, Bokroš, Šeda – Marcinko "A", Redenbach, Sýkora "C" – Orsava, Nahodil, Monya – Beran, Tomášek, Rapáč – Moučka, Kaut, Pouliček – Voženílek Trenér: Peter Draisaitl

Rozhodca: Pavel Hodek, Štěpán Souček – David Jelínek, Tomáš Pešek