Watford – Chelsea 0:0 (kon.) | Everton – Newcastle 3:0 (kon.)
Watford FC
0:0 (0:0)
Chelsea FC
Streda 03.02.2016, 20:45Anglická Premier League • 24. kolo

Zápas medzi domácim Watfordom a hosťujúcou Chelsea tak končí bez gólov a to napriek výrazným príležitostiam na jednej či druhej strane.

V prvom polčase mali miernu prevahu domáci hráči, svoje šance ale nevyužil Ighalo a tak nasledoval polčas druhý v ktorom predviedli Blues zlepšený výkon. Ten ale na tri body nestačil a to hlavne z dôvodu skvele chytajúceho Gomesa, ktorý vychytal Oscara a v záverečných minútach aj gólovú hlavičku Diega Costu.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň a dobrú noc, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (22:38:56)
    Watford 0, Chelsea 0.

90+3

90+1
    Rozhodca nadstavuje k tomuto zápasu ešte posledné tri minútky.

88
    Neuveriteľné teraz chytil Gomes! Nádherný center Williana z pravej strany si našiel v pokutovom území Diega Costu, ktorý vyskočil najvyššie ale domáci brankár predviedol naozaj exkluzívny zákrok.

87
    Výhodu rohového kopu mali hostia z Londýna, po centrovanej lopte Williana ale nasledoval útočný faul a tak začíname zase odznova.

86
    Striedanie v tíme Watford FC: z ihriska odchádza Étienne Capoue, prichádza Mario Suárez.

84
    A gól neuvidíme ani po centrovanej lopte Hazarda, v pokutovom území bol už dokonca aj kapitán Terry ale ani jeden z hráčov Blues loptu medzi tri tyče neusmernil.

83
    Hostia sú v posledných momentoch jednoznačne lepším celkom, potvrdiť to teraz mohol Hazard ale po prihrávke Williana si dal loptu pri spracovaní až príliš ďaleko od nohy a tam už bol pozorný gólman Gomes.

81
    Útočný faul Oscara a lopta tak po dlhšom časovom úseku na kopačkách domácich futbalistov.

80
    Opäť trojica Hazard, Willian a Costa. Ani tentokrát ale neuvidíme gól pretože španielskému útočníkovi v poslednom možnom momente lopta odskočila pri spracovaní.

78
    Jednoznačne najväčšia príležitosť Blues v zápase do ktorej sa dostal Ivanovič po perfektnej výmene prihrávok Williana s Hazardom. Veľká škoda pre hostí, ktorí teraz mohli ísť do jednogólového vedenia.

77
    Po rohovom kope domácich sa dostal do koncovky Prödl ale jeho hlavička mieri vysoko nad bránku.

74
    Fabregas opäť s nepresnou prihrávkou, ktorá znamená len ďalšie odovzdnanie lopty súperovi.

73
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Nemanja Matić, prichádza Eden Hazard.

72
    Dokonca stretnutia ešte ostáva posledných dvadsať minút plus nejaké to nadstavenie, je otázne prečo ešte manažér hostí Guus Hiddink nestrieda, dočkáme sa toho v nasledujúcich minútach?

71
    Fabregas faulovaný Deeneym, lopta pre Blues.

70
    Z hraniče šestnástky teraz vypálil Oscar ale ani jeho pokus v sieti Gomesa neskončí, nasleduje rohový kop.

68
    Striedanie v tíme Watford FC: z ihriska odchádza Juan Carlos Paredes, prichádza Allan Nyom.

Rastislav Štrauch

Góly:

Karty:   19. Prödl (WAT), 45+2. Paredes (WAT) – 45+2. D. Costa (CHE)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:13.
    Watford FC: Gomes – Paredes (68. Nyom), Cathcart, Prödl, Holebas – Capoue (86. Mario Suárez), Watson, Behrami – Jurado (63. Abdi) – Deeney (C), Ighalo.
    Náhradníci: Pantilimon – N. Amrabat, Nyom, Guedioura, Anya, Abdi, Mario Suárez.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Terry (C), K. Zouma, Azpilicueta – Mikel, Matić (73. E. Hazard) – Willian, Fàbregas, Oscar – D. Costa.
    Náhradníci: Begović – Baba, E. Hazard, Traoré, Kenedy, Cahill, Loftus-Cheek.