Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Universitatea Craiova 0:0 (kon.) | Razgrad – Brno 0:0 (kon.) | Sparta Praha – FK Dinamo Moskva 1:1 (kon.)
Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoń – Trenčín 3:2 (kon.) | Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.)
Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
0:0 (0:0)
CS Universitatea Craiova
Streda 03.02.2016, 15:30Prípravný zápas

ŠK Slovan Bratislava na úvod prípravy len remizoval 0:0. Slovan mal v druhom polčase menej z hry, než tomu bolo v polčase prvom. V druhom polčase mohol inkasovať gól, ale hosťujúci zakončovateľ mal vychýlenú mušku. Slovan v Turecku ešte čakajú 3 zápasy a to postupne s Ludogortsom Razgrad, Dinamom Tbilisi a na záver s Aalborgom BK. To bolo na dnes odo mňa všetko. Dovidenia. (17:18:21)

90+2

90+2
    Dumitras posadil na zadok dvoch hráčov Slovanu a dokázal aj presne rozohrať.

90+1
    Kubíkov volej bol veľmi nepresný a mieril ďaleko od hosťujúcej brány.

90
    V závere majú viac z hry hostia, čo by sa mohlo Slovanu vypomstiť.

89
    Dvaja hráči Slovanu išli nebojácne po lopte a jeden takmer zostrelil aj postranného rozhodcu.

88
    Gašparovič fauloval na útočnej polovici a necháva tak svoj tím vydýchnuť.

87
    Brankár Slovanu bol vo vzduchu faulovaný a publikom sa ozývali posmešky na adresu rozhodcu.

86
    Gašparovič trafil loptu len do múru a následne sa pískal útočný faul.

85
    Laczkó spadol na hranici šestnástky a Slovan bude mať v závere výbornú pozíciu na skórovanie.

84
    Lopta smerovala opäť len na dobre postaveného brankára, ktorý ju bez problémov zachytil.

83
    Universitatea Craiova bude zahrávať ďalší priamy kop z výbornej palebnej pozície.

82
    Gašparovič dostal loptu do ulice, ale nedokázal z tejto šance nič vyťažiť. Loptu len prihral späť na svojich spoluhráčov.

80
    Gonzalezov center nenašiel nikoho z jeho spoluhráčov a tak sa na jeho tím valí ďalšia útočná vlna.

79
    Dumitras si vychutnal Kubíka, ktorého zosmiešnil jasličkami.

78
    Jeden z hráčov Slovanu sa ocitol v ofsajde, čo neuniklo pozornosti postranného rozhodcu.

77
    Ani v pokročilej 77. minúte sa Slovan nedokázal prepacovať do žiadnej výraznejšej šance.

76
    Zlatinski sa pokúšal ohroziť bránu Slovanu z úctivej vzdialenosti, ale jeho strela bola včas zblokovaná.