Sevilla – Levante 3:1 (kon.) | Valencia – Gijón 0:1 (kon.) | Las Palmas – Vigo 2:1 (kon.)

Real Madrid dal gól!
    Potom, čo si urobil na ľavej strane priestor Jese odcentroval do pokutového územia kde hľadal jedného zo svojich spoluhráčov, tesne predtým si ale loptu tečoval do vlastnej siete DUARTE 6:0.
    87. Duarte - 6:0

84
    Žltú kartu dostáva Casemiro (Real Madrid CF).
    83. Cristiano RONALDO - 5:0

83
    Tak predsa len sa domáci hráči dočkali aj piateho presného zásahu. Autorom gólu nieje nikto iní ako CRISTIANO RONALDO, ktorý sa presadil po presnom centri Jeseho. Ronaldo tak zaknihoval hattrick a je po zápase.

77
    Žltú kartu dostáva Álvaro González (RCD Espanyol Barcelona).
    75. Keylor Navas (REA), Abraham González (ESB)

75
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Karim Benzema, prichádza Lucas Vázquez.

70
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Toni Kroos, prichádza Casemiro.

64
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Luka Modrić, prichádza Jesé.

57
    Posledné a vynútené striedanie Espanyolu, odíde Sanchez, nahradí ho Abraham Gonzales.
    56. Juan Rafael Fuentes (ESB)

56
    Ale akokeby sme to zakríkli, po nahrávke od Sancheza sa oprel do lopty Fuantes a Navas mal čo robiť aby loptu vyrazil.

46
    V polčasovej prestávke vidíme dvojité striedanie hostí. Odchádza Sevilla a Duarte, prichádzají Duarte Oscar s Fuentesom.
    45. Cristiano RONALDO - 4:0

45
    Nádherná individuálna akcia domáceho miláčika CRISTIANA RONALDA, ten prešiel cez trojicu protihráčov a ľavačkou svojou tvrdou strelou pridáva ďalší gól.

42
    Žltú kartu dostáva Mamadou Sylla a Javi Lopez (RCD Espanyol Barcelona).

37
    Žltú kartu dostáva Papakouli Diop (RCD Espanyol Barcelona).

18
    A opäť skvelá príležitosť v ktorej sa ocitol po nádhernej kombinácie Isca a Benzemu druhý menovaný francúzsky útočník. Jeho strela ale letí tesne vedľa pravej tyče bránky Arlauskisa.
    16. James Rodriguez - 3:0

16
    Za niečo viac ako pätnásť minút vedie domáci Real už trojgólovým rozdielom. Tentokrát sa tečovanou strelou presadil JAMES RODRÍGUEZ 3:0.
    12. Cristiano Ronaldo (REA)

12
    Potom čo bol v pokutovom území faulovaný portugalský útočník sa penalty ujal sám CRISTIANO RONALDO a skóruje na priebežných 2:0.

11
    Žltú kartu dostáva Hernán Pérez (RCD Espanyol Barcelona).
    11. Cristiano Ronaldo (REA), Enzo Pablo Roco (ESB)

11
    Bola nariadená penalta pre Real Madrid!
    8. Karim BENZEMA - 1:0

8
    Domáci sa ujímajú vedenia už v úvodnej desať minútovke, na center Jamesa Rodrigueza si totiž parádne nabehol KARIM BENZEMA a na jeho nechytateľnú hlavičku nemal hosťujúci gólman šancu reagovať.

4
    Pekná individuálna akcia Ronalda, ten sa zmocnil lopty na hranici šestnástky ale jeho strelu vyrazil gólman hostí.

Rastislav Štrauch

Góly: 8. Benzema, 12. Ronaldo, 16. James Rodríguez, 45. Ronaldo, 83. Ronaldo, 87. Ó. Duarte (vla.)

Karty:   84. Casemiro (REA) – 11. H. Pérez (ESB), 37. Diop (ESB), 42. Sylla (ESB), 42. Javi López (ESB), 77. Álvaro González (ESB)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 20:20.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić (64. Jesé), Kroos (70. Casemiro), Isco – James Rodríguez, Benzema (75. L. Vázquez), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Casemiro, Kovačić, L. Vázquez, Jesé, Danilo.

RCD Espanyol Barcelona: Arlauskis – Javi López, Álvaro González, Roco, R. Duarte (46. Fuentes) – V. Sánchez (57. Abraham González), Diop – H. Pérez, Jordán, Sevilla (46. Ó. Duarte) – Sylla.
    Náhradníci: Pau López – Abraham González, Montañés, Cañas, Fuentes, Ciani, Ó. Duarte.