Sevilla – Levante 3:1 (kon.) | Valencia – Gijón 0:1 (kon.) | Las Palmas – Vigo 2:1 (kon.)
Real Madrid – Espanyol 6:0 (kon.)
Real Madrid
6:0 (4:0)
RCD Espanyol Barcelona
Nedeľa 31.01.2016, 20:30Španielska LaLiga • 22. kolo

Po výbornom výkone sa tak z výhry môže tešiť domáci Biely Balet, ten rozhodol o troch bodoch hlavne v prvom dejstve. Postupne sa v ňom presadili Benzema, Ronaldo, Rodriguez a opäť Ronaldo.

V polčase druhom domáci naďalej kontrolovali hru a pridali ešte dva presné zásahy. Hattrick skompletizoval Ronaldo a vlastný gól si tesne pred koncom zápasu vstrelil Duarte.

Real Madrid 6, Espanyol 0.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (22:21:09)

90+2
    90. Isco (REA)

90
    Nadstavovať sa budú len posledné dve minútky, zápas sa tak bude už len dohrávať.

87
    Real Madrid dal gól!
    Potom, čo si urobil na ľavej strane priestor Jese odcentroval do pokutového územia kde hľadal jedného zo svojich spoluhráčov, tesne predtým si ale loptu tečoval do vlastnej siete DUARTE 6:0.
    87. Duarte - 6:0

85
    Silva sa snažil o center z pravej strany, ten ale zblokoval dobre hrajúci Marcelo.

84
    Žltú kartu dostáva Casemiro (Real Madrid CF).
    83. Cristiano RONALDO - 5:0

83
    Tak predsa len sa domáci hráči dočkali aj piateho presného zásahu. Autorom gólu nieje nikto iní ako CRISTIANO RONALDO, ktorý sa presadil po presnom centri Jeseho. Ronaldo tak zaknihoval hattrick a je po zápase.

82
    Skvelou individuálnov akcou sa blisol Perez, svojou spätnou prihrávkou ale nenašiel v pokutovom územi ani jedného zo svojich spoluhráčov.

80
    Desať minút dokonca zápasu. Držanie lopty v tejto fázy hry 70 % – 30 %.

79
    Potom čo inkasoval žltú kartu Gonzales sa k exekúcií priameho kopu dostal Ronaldo, ani tentokrát ale z podobnej pozícií svoj tretí gól v zápase nepridá.

77
    Žltú kartu dostáva Álvaro González (RCD Espanyol Barcelona).

76
    V príležitosti sa z ničoho nič ocitol Mamadou, ani tentokrát ale lopta neskončí v sieti, zasiahla totiž skvelá defenzíva domácich.
    75. Keylor Navas (REA), Abraham González (ESB)

75
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Karim Benzema, prichádza Lucas Vázquez.

72
    Pri ďalšom zo svojich útočných ťažení bol faulovaný Isco, lopta pre Real Madrid.

71
    Dokonca dnešného jednoznačného zápasu ostáva ešte posledných dvadsať minút, uvidíme ešte nejaký gól, alebo je vedenie domácich až príliš výrazné?

Rastislav Štrauch

Góly: 8. Benzema, 12. Ronaldo, 16. James Rodríguez, 45. Ronaldo, 83. Ronaldo, 87. Ó. Duarte (vla.)

Karty:   84. Casemiro (REA) – 11. H. Pérez (ESB), 37. Diop (ESB), 42. Sylla (ESB), 42. Javi López (ESB), 77. Álvaro González (ESB)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 20:20.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić (64. Jesé), Kroos (70. Casemiro), Isco – James Rodríguez, Benzema (75. L. Vázquez), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Casemiro, Kovačić, L. Vázquez, Jesé, Danilo.

RCD Espanyol Barcelona: Arlauskis – Javi López, Álvaro González, Roco, R. Duarte (46. Fuentes) – V. Sánchez (57. Abraham González), Diop – H. Pérez, Jordán, Sevilla (46. Ó. Duarte) – Sylla.
    Náhradníci: Pau López – Abraham González, Montañés, Cañas, Fuentes, Ciani, Ó. Duarte.