Liberec – Trnava 4:3 (kon.) | Dukla Praha – Ružomberok 3:1 (kon.) | Podbrezová – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 4:3 (kon.) | Senica – Šaľa 4:1 (kon.)
FK Senica
4:1 (2:1)
FK Slovan Duslo Šaľa
Utorok 26.01.2016, 15:00Prípravný zápas

73
    Senica dala gól!

Pred šestnástkou bol faulovaný Almáši a k rozohraniu priameho kopu sa odhodlal ADI MEHREMOVIČ. Loptu poslal ponad mú teste po brvno a už tu máme trojgólové vedenie a teda takmer istého víťaza dnešného stretnutia.

48

Ani viaceré striedania v úvode druhého polčasu obraz hry ani náhodou nezmenili. Nový muž na ihrisku, JAKUB KRČ, dostal veľmi dobrú prihrávku a s loptou sa ani náhodou nemaznal. Poslal poriadne štipľavú strelu na ktorú nemal nový muž v bráne, Bačík, ani najmenší nárok.

34
    Šaľa dala gól!

Keby Alan premenil svoju ponúknutý príležitosť, tak by už v prvom polčase bolo zrejme po zápase. Všetkému je však inak a opäť sa potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš. Pavlík v obrane stralil loptu, zmocnil sa jej KARIM MEHMEDY, ktorý obišiel domáceho brankára a bezpečne zakončil do prázdnej brány.

16

Stretnutie sa nám len rozbieha a už je to 2:0. V obrane hostí vznikol chaos, ktorý najlepšie zúžitkoval ALAN. Po získaní lopty Kubicu prekonal až na dvakrát.

6

Prvým mužstvom, ktoré v stretnutí pohrozilo, bola Šaľa, avšak vedenia sa už v šiestej minúte ujíma favorit stretnutia Senica. JAKUB ČUNTA spracoval prihrávku letiacu do pokutového územia a poslal ju do hornej časti bránky.