Frankfurt – Wolfsburg 3:2 (kon.) | Schalke – Brémy 1:3 (kon.)
FC Schalke 04
1:3 (1:1)
Werder Brémy
Nedeľa 24.01.2016, 17:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 18. kolo

90+2
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Öztunali, a nahradí ho Bartels.

90+2
    Veľká príležitosť domáceho tímu. Belhanda pálil z vnútra 16ky, ale jeho pokus smeroval tesne vedľa pravej žrde.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.
    89. Anthony UJAH - 1:3

89
    Werder Brémy dali gól! Je definitívne rozhodnuté! Dnešný zápas vyhrajú hráči Werderu Brémy, ktorí dokázali streliť tretí gól. Fritz prihral pred bránu kde bol pripravený ANTHONY UJAH, a ten loptu dostal do siete.

87
    Öztunali výborne prihral do domácej 16ky voľnému Ujahovi, ale ten poslal loptu vedľa pravej žrde. Veľmi pekná akcia Werderu Brémy, ktorá mohla dopadnúť lepšie.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Pizarro, a nahradí ho Fröde.

81
    Obrovská príležitosť domáceho tímu. Po prihrávke od Caiçaru mal Matip na dosah vyrovnávajúci gól, ale na loptu nedočiahol. Nasleduje rohový kop pre Schalke.

80
    Pizarro vidí žltú kartu po faule na hráča Schalke.

77
    Kolašinac vidí žltú kartu za faul a následné protesty.

76
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Geis, a nahradí ho Di Santo.

68
    Sané predviedol veľmi dobrú prácu s loptou, dostal sa do 16ky Werderu, ale jeho strelecký pokus smeroval vedľa pravej žrde.

60
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Meyer, a nahradí ho Belhanda.

58
    Junuzović vidí žltú kartu po faule na Choupo-Motinga.
    54. Claudio PIZARRO - 1:2

54
    Werder Brémy dali gól! Hráči Werderu otáčajú skóre vo svoj prospech. Fritz poslal do domácej 16ky výborný center, ktorým našiel CLAUDIA PIZARRA, a ten loptu dostal do siete.

48
    Na opačnej strane veľká príležitosť Schalke. Meyer prihrával do 16ky hostí, tam si loptu prebral Huntelaar ktorý ju posunul Sanému, ale ten z 10 metrov mieril vysoko nad bránu.

46
    Obrovská príležitosť hostí. Pizarro sa dostal s loptou do 16ky Schalke a vypálil z uhla, ale jeho pokus domáci gólman vyrazil. Následne sa lopta dostala k Fritzovi, ktorý vystrelil na bránu ale jeho pokus bol zblokovaný na rohový kop.
    43. Clemens FRITZ - 1:1

43
    Werder Brémy dali gól! Tentokrát to už hráčom Werderu vyšlo. V závere prvého polčasu vyrovnávajú po strele CLEMENSA FRITZA z 25 metrov na 1-1. Kapitán Werderu poslal loptu krásne k ľavej žrdi, a gólman Schalke nemal nárok.

42
    Obrovská príležitosť Werderu. Pizzaro mal na kopačke vyrovnávajúci gól, ale jeho strela z hranice 16ky smerovala tesne vedľa ľavej žrde.

41
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza zranený Bargfrede, a nahradí ho Junuzović.

39
    Grillitsch pálil z hranice 16ky, ale jeho pokus smeroval tesne vedľa pravej žrde domácej brány.

35
    Grillitsch vidí žltú kartu po taktickom faule na Choupo-Motinga.

35
    Huntelaar zahodil ďalšiu obrovskú príležitosť. Útočník Schalke dostal skvelú prihrávku za obranu Werderu, ale následne poslal loptu vysoko nad bránu.

30
    Do konca prvého polčasu ostáva ešte 15 minút. Huntelaar dostal z outového vhadzovania veľmi dobrú loptu do 16ky Werderu, ale z uhla mieril iba do bočnej siete.
    28. Klaas-Jan Huntelaar (SCH)

28
    Huntelaar sa ocitol v obrovskej príležitosti. V 16ke Werderu Brémy si skvele zasekol obrancu hostí, ale jeho pokus prelobovať brankára Wiedwalda nevyšiel. Lopta skončila na brvne a odrazila sa späť na hraciu plochu.

18
    Sané strelou z veľkého uhla vystrašil brankára Wiedwalda. Ten loptu s ťažkosťami vytlačil na rohový kop.
    4. Joël MATIP - 1:0

4
    Schalke 04 dalo gól! Domáci otvárajú skóre po štyroch minútach hry. Lopta z rohového kopu našla v 16ke Werderu JOELA MATIPA, a ten ju hlavou usmernil do siete.