Pardubice – Chodov 6:10 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Tatran – Bohemians 4:3 (kon.)
Bulldogs Brno
3:6 (1:0, 1:2, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 17.01.2016, 17:00 • MSH Vodova, Brno • Livesport Superliga (CZ) • 18. kolo

Já se s Vámi tímto loučím a přeji úspěšný týden! (18:56:33)

Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni za domácí Jiří Bauer a za hosty Jiří Curney.

Je konec. Zápas třetího s prvním končí a dopadá, dá se říct, přesně tak, jak se očekávalo. Zvítězil totiž mančaft z Mladé Boleslavi, který si díky tomu i po tomto kole udrží svou pozici v tabulce. Domácí sice začali lépe, jenže od svého druhého gólu paradoxně začali být horším týmem a Technology naopak začalo dominovat. Nakonec vše vyústilo ve výsledek 3:6.

59:34
    Ještě jedno vyloučení, ale ani to už asi nic nezmění. Tomáš Chroust – dvě minuty za nedovolenou vzdálenost.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i zápasu. Teď už to domácí budou mít hodně těžké.

58:03
    Mohlo být definitivně rozhodnuto. Jiří Bouška sice překonal gólmana, jenže balónek nakonec proskákal vedle brány.

57:37
    Dvě rány Koutného a Bauera. Ani jedna z nich ovšem neletěla na bránu.

56:26
    Ve stejném čase si domácí trenéři vzali oddechový čas a snaží se ještě něco do konce zápasu vymyslet.

56:26
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Do první šance se dostal Pluhař, který si položil brankáře a měl před sebou poloodkrytou bránu, jenže trefil tyč. K balónku se ovšem ještě dokázal dostat TOMÁŠ KADLEC, který jej doklepl za bezmocného brankáře. Asistence: Josef Pluhař.

55:30
    Klid na florbalky chtěl hostům vrátit Krzyžanek, jenže jeho rána minula cíl.

54:41
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Pořád je o co hrát. Sice ve čtyřech mužích na hřišti, ovšem přesto se domácí prosazují. Volný úder z poloviny hřiště rozehrál Bauer takovým nahozením na zadní tyč, kam si naběhl RADEK KRAJCIGR a ze vzduchu zametl balónek do brány. Asistence: Jiří Bauer.

54:35
    Jelínek zkusil okamžitě po zisku míčku překvapit brankáře, ale netrefil bránu.

53:45
    Další trest pro domácího hráče. Ondráček se mimo hru patrně ohnal po některém ze soupeřů a je vyloučen na dvě minuty.

52:34
    Juhańák se snažil vrátit domácí do hry schovanou střelou na zadní tyč, jenže té chybělo tak dvacet centimetrů.

51:49
    Boj v rohu vyhrál Kološ a u míčku tak zůstávají hráči Technology.

50:29
    Tohle je dost možná rozhodující chvíle dnešního zápasu. Krátce po brance Natova totiž hosté vyrazili do dalšího rychlého protiútoku, který zakončil střelou do odkryté klece PETR SALÁT. Asistence: Pavel Bouška.

49:44
    A už je to o dvě branky. JAN NATOV dostal míček na florbalku u vlastní brány, odkud s ním podnikl dlouho cestu až ke svatyni Kejíka a vystřelil přesně pod břevno. Asistence: Jiří Curney.

48:42
    Buldoci zatlačili soupeře na vlastní polovinu, jenže zatím hrají pouze po obvodu hřiště a bez střeleckých pokusů.

Daniel Havel

Góly a asistencie: 15. Mendrek (Coufal), 21. Bauer (Krajcigr), 55. Krajcigr (Bauer) – 31. Jelínek (Curney), 34. Tomáš Chroust (Krzyžanek), 43. Pluhař, 50. Natov (Curney), 51. Salát (P. Bouška), 57. Kadlec (Pluhař)

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Hauser, Brom, Kadlec, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Koutný, Voltner, Ondráček, Mendrek, Sládeček, Bauer, Kladivo, Černoch, Krajcigr, Žižka, Jakůbek (C)

Trenéři: Rostislav Kohút, Jan Kadlec

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Koráb) – Hrůza, Bína, Novák, P. Bouška, Salát, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, J. Bouška, Gwuzdž, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek (C), Curney, Krzyžanek, Natov, Fojta

Trenér: Jan Pazdera

Rozhodca: Kamil Sojka, Tomáš Sojka