Olomouc – K. Vary 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 0:4 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 1:3 (kon.)
Vítkovice – Slavia 8:0 (kon.) | Třinec – Kladno 9:2 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 3:4 (kon.)
Pardubice – Sparta Praha 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – Hradec Králové 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Jihlava 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (0:0, 2:3, 1:1)
HC Sparta Praha
cz Sobota 09.01.2016, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 32. kolo

50:13
    Michal Bednárik (SPA) dostává dvě minuty za držení a je tu další přesilovka pro Dynamo.

44:21
    Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Marek Duben a Pardubice budou hrát další přesilovku.

38:17
    Máme tu další současné vyloučení. Po dvou minutách inkasují Václav Klindera za hrubost (SPA) a Miroslav Rohlík (PCE) za sekání. Klindera si navíc vysloužil osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

29:11
    Máme tu další vyloučení. Dvě minuty za držení dostává Roman Benýšek.

27:35
    Po potyčce před pardubickou brankou se bude hrát čtyři na čtyři. Po dvou minutách za hrubost inkasují Jakub Martinec (PCE) a Ondřej Procházka (SPA).

24:38
    A přesilovka to bude dokonce dvojnásobná! Půl minuty po prvním vyloučení dostává další dvě minuty Michal Bednárik za hákování.

24:06
    Přesilovku si zahrají také Pardubice. Dvě minuty za sekání dostává Václav Klindera a odjíždí na trestnou lavici.

15:25
    Máme tu první vyloučení v dnešním zápase. Dvě minuty za podražení inkasuje Lukáš Kučera (PCE).

Marek Votke

Góly a asistencie: 27. Krajňák (Zadina), 35. Hoskovec (Rohlík), 42. Voženílek – 23. Bednárik, 31. Jandus (Procházka, Havel), 38. Sladkovský (Pulkrab), 47. Pulkrab

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Faltys, Benýšek, Šklíba, Kučera – Zadina, Hoskovec, Rohlík – Pipek, Ružička, Kusý – Hlaváček, Martinec, David Voženílek – Dušek, Krajňák, Velinský.
    HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Vlad, Kadeřávek, Duben – Krátký, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka.

Rozhodca: Doležal – Křivohlavý, Urubčík