Espanyol – Barcelona 0:0 (kon.) | Atlético Madrid – Levante 1:0 (kon.) | Malaga – Vigo 2:0 (kon.)
Malaga CF
2:0 (2:0)
Celta Vigo
Sobota 02.01.2016, 22:05 • Estadio La Rosaleda (Malaga) • Španielska LaLiga • 18. kolo

Zápas v Malage sa skončil. Druhý polčas nepriniesol žiadny gól, no nuda to rozhodne nebola. V 64.minúte bol vylúčený brankár Blanco a domáci zahrávali pokutový kop. Ten však Amrabat nepremenil a skóre sa nemenilo. Domáci nepremenili ani ďalšie veľké šance, no mrzieť ich to nemusí kedže dnes zdolali Celtu Vigo 2-0 a pripísali si 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (23:56:37)

90+3

90+3
    V poslednej minúte nadstaveného času prichádza akcia Malagy a rohový kop z pravej strany. Ten zrejme ukončí dnešný zápas.

90+2
    Hra sa na malú chvíľu presunula pred 16ku Malagy, ale hráči Viga nedokázali ohroziť brankára Kameniho. Loptu už majú domáci a šikovne zbierajú cenné sekundy.

90+1
    Úvodná minúta nadstaveného času prináša obliehanie pokutového územia Celty Vigo, no zatiaľ bez ohrozenia brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Po útočnom faule Amrabata získavajú loptu hráči Celty Vigo.

89
    Domáci zahrávali priamy kop a bola z toho veľká šanca. Brankár Álvarez loptu z priameho kopu vyrazil iba pred seba kde bol Camacho, ale ten mieril hlavou nad bránu.

89
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Charles, a nahradí ho Ontiveros.

88
    Charles vidí žltú kartu za nešportové správanie.

88
    48%-52% to je držanie lopty v dnešnom zápase. Hostia napriek tomu prehrávajú v Malage 0-2, a z dnešného zápasu si neodnesú ani bod.

87
    Celta Vigo sa postupnými outovými vhadzovaniami dostáva na útočnú polovicu.

86
    Fornals padá v 16ke Viga, ale druhá penalta z toho nebude. Rozhodca ukazuje, že táto situácia sa skončí odkopom od brány.

85
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Lopta je na stredovej čiare kde budú domáci zahrávať priamy kop.

84
    Hráči Viga sa snažili dostať pred domácu 16ku, ale ich akcia stroskotala už v strede ihriska. Ich nevýhodou je, samozrejme, aj početná nevýhoda, keďže od 64. minúty hrajú iba s 10 hráčmi.

83
    Camacho vidí žltú kartu po faule na Hernándeza.

82
    Domáci držia loptu v strede ihriska a zbierajú cenné sekundy. Hráči Viga sa k nej nevedia dostať.

81
    Priamy kop Viga zahrával Wass, ktorý to neurobil najhoršie ale v 16ke zasiahol brankár Kameni, ktorý loptu vyboxoval do bezpečia.