West Ham – Liverpool 2:0 (kon.) | Sunderland – Aston Villa 3:1 (kon.) | Leicester – Bournemouth 0:0 (kon.)
Arsenal – Newcastle 1:0 (kon.) | Norwich – Southampton 1:0 (kon.) | West Bromwich – Stoke City 2:1 (kon.)
Manchester United – Swansea 2:1 (kon.) | Watford – Manchester City 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
2:1 (0:0)
Stoke City FC
Sobota 02.01.2016, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 20. kolo

Je za nami aj druhý polčas zápasu medzi West Bromwich Albion – Stoke City FC. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhej 45 minútovke sme sa dočkali až troch gólov. Chvíľku to vyzeralo, že zápas skončí remízou 1:1 po góloch Sességnona a na opačnej strane Waltersa, no po vylúčení Camerona sa podarilo v nadstavenom čase zvýšiť na 2:1 domácemu zadákovi Evansovi vďaka, ktorému si West Brom nechal tri body dnes doma

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:54:39)

90+6

90+5
    Žltú kartu dostáva Chris Brunt (West Bromwich Albion).
    90+3. Jonny Evans (WBA)

90+3
    West Bromwich Albion dal gól!

Domácim sa napokon darí využiť početnú prevahu. Lopta sa rozohrala nakrátko no center napokon prišiel. Lopta chvíľku poskakovala pred poloprázdnou bránkou Stoku, kým sa do nej neoprel JONNY EVANS, ktorý zrejme získa pre svoj tím dôležité tri body.

90+2
    Stoke sa dostáva pod tlak. Momentálne sa ku koncovke dostal Morrison s Fletcherom,no žiaden z týchto projektilov si cez húf hráčov nenašiel cestu. Uvidíme rohový kop.

90+1
    Dawson teraz výborne naservíroval loptu Craigovi GArdnerovi, ktorý volejom výpálil presne do priestoru, kde stál pripravený Butland.

90
    V druhom polčase sa nadstavuje +5 minút.

89
    Napokon sa podarilo dostať aj Stoku do výpadu. Konkrétne to bol Johnson, ktorý poslal razantný center priamo do náruče Myhilla.

88
    Fletcher to skúsil razantným pasom za obranu, no Shawcross nedovolil lopte aby prešla za jeho chrbát. Nátlak v závere zápasu sa stupňuje.

87
    Lambert musel teraz zatiahnúť brzdy. Stál totiž v ofsajde čo neušlo očiam postranného arbitra.

86
    Rohový kop sa domácim futbalistom vôbec nepodaril. Stoke sa oslobodil, no netrvá dlho a West Brom je znovu pri lopte a okupuje polovičku hostí.

85
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Claudio Yacob, prichádza Saido Berahino.

84
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Xherdan Shaqiri, prichádza Charlie Adam.

83
    Tak toto môže Stoke ešte zabolieť. Za tvrdý zákrok kúsok od poliacej čiary vidí Geoff Cameron červenú kartu a predčasne mieri pod sprchy.
    81. Jonathan Walters (STK)

81
    Stoke City FC dalo gól!

Tak napokon to až tak ťažká úloha nebola. Samozrejme v hlavnej úlohe bola dvojica striedajúcich. Joselu poslal do vápna West Bromu naozaj krásny center a JOHNATAN WALTERS bez problémov loptu hlavou prepravil do siete.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 10 minút a Stoke má pred sebou naozaj ťažkú úlohu ak si chce dnes odniesť aspoň jeden bod.