Spišská N. Ves – Senica 4:2 (kon.) | Humenné – Trnava 4:2 (kon.) | Prešov – Bardejov 4:3 (1:0 po s.n.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 4:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
HC Dukla Senica
Streda 30.12.2015, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 32. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

A máme mu další zápas o dôležitú ôsmu priečku. Deviata Spišská Nová Ves hostí siedmu Senicu. Na ôsmom mieste sú Topoľčany. Senica v pondelok v desaťgólovej prestrelke s Prešovom prehrala až po nájazdoch. No Spišiaci "prekvapili" na Liptove. To, že kvalita bola na strane domácich, bolo jasné, ale prehra 1:11 je príliš krutá.
    Spišiaci sa budú veľmi chcieť rehabilitovať za tento jedenásť gólový výbuch, no hlavne ide o ôsme miesto zaručujúce play off. Blíži sa už rozhodujúca fáza základnej časti, kedy už kluby prerátavajú každý bodik na play off umiestnenie.. Ešte viac takýto súperi ako Spišská Nová Ves a Senica.

HK Spišská Nová Ves: Borároš – Cvengroš, P. Findura, Hrubý, Jančí, Janovčík, Osuský, M. Findura, Giľák, Hamráček, Chmeľ, Ištocy, Koky, Lapšanský, Lesňák, Ludányi, Môcik, Zwick.

HC Dukla Senica: Račko – Grman, Šohajda, Šimon, Fian, Kotzman, Pavešic, Daniel, Dobrý, Dvonč, Knyazev, Pekarčík, Penák, Romančík, Řezač, Saliji, Vereš.

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, Štofančík..

Máme po rozcvičke, na ľade je rolba a o sedem minút začne dôležité stretnutie.

Trojicu rozhodcov už máme na ľade, čaká sa na príchod hráčov.

Hostia zoradení na modrej čiare čakajú na príchod domácich.

00:01

00:10
    Výborný spišskonovoveský fanklub, ktorý bol v pondelok na Liptove, opäť povzbudzuje od prvej minúty.

01:32
    Hamráček sa šikovne predral obranou, ale k zakončeniu sa nedostal.

03:58
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Romančík - 2 min.).

04:04
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Len pár sekúnd stačilo Spišiakom na využitie presilovky. Autorom prvého gólu Lukáš HAMRAČEK. Asistencia: Cvengroš.

06:30
    Výborný úvod domácich. Matej GILAK zvyšuje na 2:0. Asistencia: Lesňák.

07:34
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Janovčík - 2 min.).

08:17
    Začiatok presilovky v podaní hostí zlý, lebo domáci mali šancu a teraz presilovkový tlak Senice.

09:09
    Šikovná kombinácia, ale na jej konci bol pohotový Borároš.

09:36
    Presilovku domáci prežili bez gólovej ujmy.

10:20
    Po skončení presilovky mali domáci šancu na strelenie tretieho gólu, ale domáci útočník minul z dorážky prázdnu bránu.

11:14
    Giľák sa dostával do dobrej streleckej príležitosti, ale skóre sa nemení.

11:41
    Následne Giľák šikovne vysunul Hamráčeka, ale ten už bol tesne pred brankárom Senice.

12:12
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Môcik - 2 min.).

13:40
    Tak teraz to zahučalo v publiku, hostia mali obrovskú šancu na vyrovnanie.

15:47
    Rýchla útočná akcia Senice, strela z diaľky, ale Borároš chytá spoľahlivo.

15:59
    Giľák si dobre nakorčuľoval z ľavej strany, ale prestrelil bránu.

18:00
    V závere prvej tretiny nesúrodý hokej, ale hostia stále cítia šancu na strelenie prvého gólu.

18:31
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Knyazev – 2 min.).

19:03
    Tak dnes to Spišiakom v presilovkách ide. Druhý strelecký zápis pridal Lukáš HAMRAČEK. Asistencie: Bdžoch, Giľák.

20:00

20:01

21:00
    Prvá tretina vyšla Novovešťanom vynikajúco. Aká bude druhá?

22:52
    Na začiatku druhej tretiny aktívnejšia Senica, ale domáci s prehľadom bránia.

23:17
    Strela od modrej, ale len do Borároša.

23:59
    Stále sa hra odvíja viac pred domácou bránou, Spišiaci ešte pred Račkom si nič vážnejšie nevytvorili.

24:59
    Teraz dvojica hostí sa rútila na Borároša, ale prekombinovali to.

26:20
    Knyzaev v gólovej pozícii, ale stratil stabilitu a Borároš jeho strelu zlikvidoval.

26:31

28:48
    V závere presilovky veľká šanca Knyzaeva, a následne z protiútoku sa rútil na bránu Janovčík.

29:17

31:18
    Závar pred Bororášom a ten vyústil do šarvátky.

31:18
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Janovčík – 2 min.).

31:18
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Šimon – 2 min.).
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Grman – 2 min.).

32:35
    Znova sa bude vylučovať, brankár hostí je už na striedačke.

32:47
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Ištocy - 2 min.).

32:47
    Tak na domácej striedačke je teraz veľmi tesno, sedí tam trojica hráčov.

34:00
    Senica dala gól!
    Zbytočnými vylúčeniami si Spišiaci o tento gól koledovali. Jeho autorom je Pavol PAVEŠIC. Asistencia: Dobrý.

35:19
    Dnes strelecky aktívny Knyzaev teraz spomedzi kruhov tesne minul.

35:29
    Na ľade ostal ležať hráč hostí po tvrdom strete.

37:04
    Tak to bola výborná kolmica na Kokyho, ale toho zablokovala obrana hostí.

38:51
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Řezač - 2 min.).

39:02
    Už domáci diváci ruky nad hlavu, ale puk neskončil v bráne.

39:45
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Pavešic - 2 min.).

40:00

40:01

42:57
    Početnú prevahu domáci na začiatku tretiny nevyužili.

45:49
    Hra prerušená – len ťažko sa zdvíha z ľadu domáci Ludányi.

45:49
    Čistenie ľadu od krvavých stôp.

49:26
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Grman - 2 min.).

50:38
    Umiestnená strela, ale potlesk pre Borárošovú vyrážačku.

50:57
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Dobrý - 2 min.).

50:57
    Saliji dostal desaťminútový osobný trest.

51:00
    Piati proti trom.

51:19
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Osuský - 2 min.).

51:32
    A znova sa bude vylučovať na veľký hnev hostí.

51:32
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Pavešic - 2 min.).

51:32
    Pavešic do konca zápasu za údery hlavou.

51:45
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Giľák - 2 min.).

51:45
    Tak teraz sa dlho diskutuje pred časomierou.

51:45
    Opäť máme zaplnené trestné lavice a znova sa hrá.

52:15
    František KOKY pozorne sledoval puk a potom ho bez problémov zasunul do bránky. Asistencie: Hrubý, Janovčík.

56:03
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Cvengroš - 2 min.).

56:10
    Už tempo nám v závere upadlo, ale aj príliš veľa vylúčeniami na oboch stranách.

56:43

57:13
    Tak to bola delovka do šibenice. Autorom druhého gólu hostí Peter ŠOHAJDA. Asistencie: Řežač, Pekarčík.

Koniec zápasu. (19:17:44)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Hamráček (Cvengroš), 7. Giľák (Lesňák), 20. Hamráček (Bdžoch, Giľák), 53. Koky (Hrubý, Janovčík) – 34. Pavešic (Dobrý), 58. Šohajda (Řezač, Pekarčík)

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, Štofančík.