Spišská N. Ves – Senica 4:2 (kon.) | Humenné – Trnava 4:2 (kon.) | Prešov – Bardejov 4:3 (1:0 po s.n.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 4:2 (kon.)
HC Topoľčany
4:2 (3:0, 1:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 30.12.2015, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Topoľčany aj druhý domáci zápas proti Michalovciam zvládli. Základný kameň výhry položili už v prvej tretine, kedy Kluka postupne strelil tri góly. Halo si navyše veľmi dlho držal nepriestrelnosť. Ďakujeme za pozornosť. (20:13:02)

50:03
    Dukla Michalovce dala gól!
    JURAJ FAITH strieľa druhý gól hostí, ktorí sa tak dotiahli bližšie k vyrovnaniu.
    Asistencia: Martin Drotár.

45:05
    Martin Drotár dostáva dve minúty za podrazenie.

41:52
    V tretej tretine sa hosťujúcemu tímu konečne podarilo streliť gól, Hala prekonal ANDREV SALNIKOV.
    Asistencie: Peter Čížek a Patrik Huňady.

40:01

Strely na bránu v druhej tretine 11:9. Priebežne 31:24.

40:00

36:16
    Thomas Petrek je vylúčený za podrazenie. Podarí sa v závere druhej tretiny konečne hosťom streliť gól?

32:12
    Po druhý raz v zápase smeruje na trestnú lavicu Tomáš Banovský, odsedí si trest za podrazenie.

28:12
    Vladimír Urban smeruje na trestnú lavicu po držaní.

25:20
    Ďalšie vylúčenie v zápase, presilovka pre hostí. Martin Pavlíček dostáva dve minúty za pád pod nohy.

22:43
    Topoľčany si zahrajú presilovku, Tomáš Banovský sa previnil nebezpečnou hrou so zdvihnutou hokejkou.

20:20
    Nemček zároveň posiela von z brány Okoličányho, nahradí ho Tomáš Petro.

20:20
    Topoľčany dali gól!
    Začíname rýchlym gólom, na 4:0 zvyšuje FILIP NEMČEK!
    Asistencie: Nino Szalay a Michal Kluka.

20:01

Strely na bránu v prvej tretine 20:15.

20:00
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Kluka (Bystričan, Nociar), 10. Kluka (Nemček, Káčer), 20. Kluka, 21. Nemček (Szalay, Kluka) – 42. Salnikov (Čížek, Huňady), 51. Faith (Drotár)

HC Topoľčany: Halo – Pavlíček, Bystričan, Jaroslav Niník, Perniš, Hain, D. Nociar, Belianský, Petrek – Kluka, F. Nemček, Szalay – L. Káčer, Paleček, L. Ružička – A. Lipovský, Mi. Šalka, Jarab – J. Hudec, Mišuta, M. Záborský.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: D. Okoličány (21. T. Petro) – Hančák, Boboš, A. Voronov, Kubát, Šangin, Vl. Urban, Dolgoš, Buraľ – J. Faith, Klouda, Drotár – Lučnikov, Hinďoš, Banovský – Salnikov, Huňady, Čížek – M. Schnelly, R. Jenčo, M. Gavura.

Rozhodca: Majling – Jurčiak, Nosek