USA U17 – Švajčiarsko U17 10:1 (kon.) | Slovensko U17 – Rusko U17 3:6 (kon.)
USA U17
10:1 (5:0, 4:0, 1:1)
Švajčiarsko U17
Nedeľa 20.12.2015, 11:00Turnaj 4 krajín

V tretej tretine sme žiadne prekvapenie nevideli, konečný stav stretnutia USA – Švajčiarsko je 10:1. Čestný zásah švajčiarskeho tímu zaznamenal Zbinden. Zápas sa ku koncu len dohrával, o víťazovi bolo prakticky rozhodnuté po úvodnej tretine. USA zaslúžene prevalcovali súpera a nasúkali mu desať gólov. Za najlepšieho hráča zápasu bol vyhlásený Zbinden a na strane USA Jacob Tortora. Lúčime sa s vami, uvidíme sa pri zápase o prvé miesto medzi Slovenskom a tímom Ruska. Dovidenia. (13:06:46)

59:49
    Vylúčenie v tíme USA U17 (Kemp), nebezpečná hra s vysokou hokejkou.

59:24
    USA dalo gól! tak Američanom sa to napokon podarilo ! Desiaty gól do švajčiarskej siete strieľa Slaggert
    Gól strelil SLAGGERT. Asistencie Barrat, McManus.

58:31
    St. Cyr sa vráti do brány.

58:31
    Vylúčenie v tíme Švajčiarsko U17 (Derungs), sekanie.

58:10
    USA odvolalo brankára!

58:01
    Bežia nám posledné dve minúty tretej tretiny.

55:28
    Vylúčenie v tíme USA U17 (Tkachuk), sekanie.

53:15
    Reedy sa skúšal natlačiť k Messerliho bráne, ten mu však puk prikryl.

50:57
    Zakázané uvoľnenie USA.

49:56
    Puk skončil na švajčiarskej striedačke, vhadzuje sa po pravici Messerliho.

48:10
    Hra je opäť u Švajčiarov, Američania pália na ich bránu ako zo samopalu.

46:03
    Švajčiarsko dalo gól! Švajčiari sa v poslednej tretine zobudili, ich akciu potiahol Muller, ktorý prihral do druhej vlny Krähenbuhlovi ten vystreli a šikovným tečom poslal puk za brankára Marlon ZBINDEN.
    Gól strelil ZBINDEN. Asistencie Krähenbuhl, Muller.

44:44
    Obe mužstvá už hrajú v plnom počte.

42:44
    Vylúčenie v tíme Švajčiarsko U17 (Nyffeler), narazenie na mantinel.

41:52
    Vylúčenie v tíme USA U17 (Cassetti), sekanie.

40:57
    Derungs strieľal, no jeho strela išla až na ochrannú sieť.

40:01

olie24

Góly a asistencie: 5. Farance (Cassetti, Tortora), 9. Tortora, 19. Mishmash (Hughes), 19. Cassetti (McManus, Walsh), 20. Hernandez (Gricius), 32. Tortora (Knoepke, Kemp), 33. McManus (Cassetti, Tkachuk), 36. Dhooghe, 37. Tortora (Cassetti), 60. Slaggeret (Barrat, McManus) – 47. Zbinden (Krähenbuhl, Muller)

USA U17: St. Cyr(Scheel) – Hughes, Kemp, Knoepke, Farrance, Gildon, Maniscalco, Walsh – Mishmash, Barrat, Reedy – Cockerill, Tkachuk, Tortora – Casseti, Dhooghe, Hernandez – ,McManus, Slaggert ,Gricius
    Švajčiarsko U17: Johnson(20.Messerli ) – Widmer, Burger, Brunner, Wuthrich, Zeiter, Farner, Krähenbuhol – Döfner, Sigrist, Leuenberger – Muller, Nyffeler, Zbinden – Riat, Wunderlin, Seiler – Matewa, Brushweiler, Derungs