Nižná – Hurikán Bratislava 7:8 (po pr.) | Grasshoppers Žilina – Lido Bratislava 10:6 (kon.) | Prešov – M-Šport Trenčín 7:4 (kon.)
Sabinov – ŠK 1. FBC Trenčín 2:6 (kon.) | Záhorská Bystrica – Florko Košice 3:6 (kon.) | Skalica – ATU Košice 8:13 (kon.)
TJ A-FbO Nižná
7:8 (3:1, 1:3, 3:3 - 0:1)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
Sobota 12.12.2015, 16:00Salming extraliga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

00:01

02:49
    Nižná dala gól! Na otvárací gól zápasu čakali diváci v hale v Tvrdošíne necelé tri minúty. Za asistencie Martina Latku sa do streleckej listiny zapísal TOMÁŠ REGULY! Asistencia: Martin Latka.

05:31
    Hurikán Bratislava dal gól!
    Bratislavský Hurikán vyrovnal stav zápasu vďaka úspešnej koncovke TOMÁŠA MÁDERA! Bez asistencie.

07:42
    Nižná dala gól! Góly v tomto zápase zatiaľ padajú zhruba každé dve-tri minúty. Vedenie na stranu Nižnej vracia TOMÁŠ REGULY, ktorý dáva svoj druhý gól v zápase už počas prvej desaťminútovky. Asistencia: Dávid Klimčík.

14:37
    Nižná dala gól! Nižná odskakuje svojmu konkurentovi na rozdiel dvoch gólov. Gól strelil BRANISLAV BULLA. Asistencia: Martin Latka.

15:33
    Prvým vylúčením hráčom zápasu je Michal Čachan, ktorý tak svoj tím posiela do štyroch.

17:33
    Čachan je späť na palubovke, Nižná jeho faul nepotrestala štvrtým gólom v sieti brankára Hurikánu.

20:00

Po prvej tretine vedie Nižná nad Hurikánom Bratislava 3:1.

20:01

20:37
    Hurikán vstupuje do druhej tretiny kontaktným gólom, o ktorý sa postaral MICHAL LISZKAY. Asistencia: Marek Novák.

22:32
    Nižná dala gól! TOMÁŠ REGULY kompletizuje hetrik a vracia Nižnej dvojgólový náskok. Asistencia: Erik Hujo.

30:11
    Matúš Bučák dostal dvojminútový trest za hru s vysokou hokejkou.

33:16
    MICHAL LISZKAY dáva druhý gól v prostrednej tretine. Asistencia: Ján Purc.

34:07
    Hurikánu sa podarilo vyrovnať stav duelu! Po Liszkayovi sa stal druhým dvojgólovým strelcom Bratislavčanov aj TOMÁŠ MÁDER. Bez asistencie.

40:00

V druhej tretine sa Hurikánu Bratislava podarilo vyrovnať stav zápasu s Nižnou na 4:4.

40:01

41:50
    Bratislavčania sa vôbec po prvý raz v zápase dostávajú do vedenie! Nižná spoznáva v dnešnom zápase zatiaľ nepoznaný pocit po góle LUKÁŠA MIŠČÍKA. Asistencia: Tomáš Škarupa.

48:31
    Tomáš Škraupa putuje na trestnú lavicu za hru na zemi.

50:20
    Gól strelil LUKÁŠ MIŠČÍK.

55:48
    Nižná dala gól! Domáci sa vracajú späť do zápasu gólom sedemnásťročného SAMUELA ZEMANČÍKA. Bez asistencie.

55:57
    Nižná dala gól! Neskutočné! Od kontaktného gólu neuplynulo ani desať sekúnd a Nižnej sa už podarilo vyrovnať zásluhou zásahu kapitána MATÚŠA MEDŽA. Asistencia: Erik Hujo.

56:31
    Gól strelil MIŠČÍK. Asistencie Škarupa.

57:06
    Nižná dala gól! Tento zápas a špeciálne jeho posledné okamihy musia divákov dvíhať zo sedadiel! TOMÁŠ REGULY dáva štvrtý gól a stav zápasu je opäť vyrovnaný. Bez asistencie.

59:20
    Prvým vylúčením hráčom Nižnej v zápase je Erik Hujo.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

O víťazovi zápasu medzi Nižnou a Hurikánom Bratislava rozhodne predĺženie, respektíve samostatné nájazdy.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:38
    Hurikán Bratislava dokázal využiť presilovú hru, ktorú si do predĺženia preniesol zo záveru riadnej hracje doby. Autorom víťazného gólu sa stal TOMÁŠ ŠKARUPA. Asistencia: Peter Nehila.

Hurikán Bratislava si z Oravy odváža víťazstvo 8:7 po predĺžení. (19:07:20)

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 3. Reguly (Latka), 8. Tomáš Reguly (Dávid Klimčík), 15. Branislav Bulla (Martin Latka), 23. Reguly (Hujo), 56. Zemančík (Bez asistencie), 56. Medžo (Hujo), 58. Reguly (Bez asistencie) – 6. Tomáš Máder, 21. Michal Liszkay (Marek Novák), 34. Liszkay (Purc), 35. Máder, 42. Miščík (Škarupa), 51. Lukáš Miščík, 57. Miščík (Škarupa), 61. Škarupa (Nehila)