Bayern – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Hamburger 1:1 (kon.) | Brémy – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Hannover 1:0 (kon.) | Darmstadt – Hertha 0:4 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 5:0 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
Sobota 12.12.2015, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 16. kolo

90+1
    Na začiatku nadstaveného času prichádza posledné striedanie v zápase, ihrisko opúšťa strelec vyrovnávajúceho gólu Švento, toho na pár minút nahradí Sørensen.

88
    Z ihriska odchádza Bartels, opačným smerom vybieha čerstvý Lorenzen.

65
    Druhé striedanie na strane Brém znamená, že z ihriska sa porúča neúspešný exekútor pokutového kopu Ujah, do hry dnes zasiahne aj Pizarro.

57
    Prichádza prvé striedanie na strane domáceho tímu, ihrisko opúšťa Grillitsch, jeho miesto zaujme Kroos.

46
    Druhý polčas bude aj bez Modesteho, ktorý svoje miesto prenechá Zollerovi.

46
    Počas prestávky registrujeme zmenu v zostave tímu hostí, do hry už nezasiahne Vogt, ktorého vystrieda Gerhardt.