Paríž – Doneck 2:0 (kon.) | Real Madrid – Malmö 8:0 (kon.) | Wolfsburg – Manchester United 3:2 (kon.)
Eindhoven – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Benfica – Atlético Madrid 1:2 (kon.) | Galatasaray – Astana 1:1 (kon.)
Manchester City – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Sevilla – Juventus 1:0 (kon.)
FC Sevilla
1:0 (0:0)
Juventus Turín
Utorok 08.12.2015, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Liga majstrov • Skupina D

Zápas v Seville sa skončil. Domáci zvíťazili po góle z 65. minúty, ktorý zaznamenal Llorente a smerujú do Európskej ligy. Juventus mal dnes veľký kus smoly, pretože Dybala trafil v 81. minúte brvno a celkovo mali hostia veľké množstvo čistých gólových šancí. Tie však nepremenili, a tak zo Španielska odchádzajú s prehrou.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:39:54)

90+5

90+5
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Lopta je v strede ihriska, a Juventus sa snaží založiť poslednú akciu.

90+4
    Center smerujúci do domácej 16ky bez problémov chytil brankár Rico, a domáci teraz držia loptu ďaleko od svojej brány.

90+3
    Tretia minúta nadstaveného času neprináša nič zaujímavé. Lopta je na polovici Juventusu, ktorý sa snaží založiť jednu z posledných akcií.
    90+2.

90+2
    Hostia zahrávali rohový kop, ale lopta skončila v rukaviciach brankára Rica. Juventus sa znova dostal na útočnú polovicu, ale tam nevie nič vymyslieť.

90+1
    Neuveriteľné čo teraz zahodil Morata! Cuadrado mu v domácej 16ke prihral do čistej šance, ale Morata neprekonal brankára Rica.

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať 5 minút.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Akciu domáceho tímu ukončil ofsajd, v ktorom bol Vitolo.

89
    Brankár Sevilly je už v poriadku a hra pokračuje ďalej. Domáci sa snažia niečo vymyslieť na útočnej polovici, ale zatiaľ sa všetko odohráva ďaleko od Buffona.

88
    Brankár Rico má problémy s nohou a musí byť ošetrovaný na hracej ploche.
    87.

87
    Dybala skúsil strelu z 20 metrov, ale jeho pokus skončil tesne vedľa pravej žrde domácej brány.
    86.

86
    Gameiro sa dostal do veľkej príležitosti po tom ako obohral Bonucciho, ale z niekoľkých metrov mieril vedľa ľavej žrde.

85
    Pogba to skúšal z veľkého uhla, ale z niekoľkých metrov neprekonal brankára Rica. Obrovská príležitosť Juventusu.

84
    Juventus začína novú akciu pomalou rozohrávkou v strede ihriska. Domáci vyčkávajú pred vlastnou 16kou.