Paríž – Doneck 2:0 (kon.) | Real Madrid – Malmö 8:0 (kon.) | Wolfsburg – Manchester United 3:2 (kon.)
Eindhoven – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Benfica – Atlético Madrid 1:2 (kon.) | Galatasaray – Astana 1:1 (kon.)
Manchester City – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Sevilla – Juventus 1:0 (kon.)
Manchester City
4:2 (1:2)
Borussia Mönchengladbach
Utorok 08.12.2015, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Liga majstrov • Skupina D

Za nami je zaujímavý duel, v ktorom padlo 6 gólov a videli sme aj množstvo spálených šancí. Hráči Borussie Mönchengladbach viedli po polčase na Etihad Stadium 1:2 a svitala im nádej, že si zahrajú aspoň v šestnásťfinále Európskej Ligy, no ich šance definitívne zhasli po góle Bonyho na 4:2 v 85. minúte. Jeho gól dal definitívnu bodku za dnešným stretnutím.
    Ďakujem za pozornosť a prajem všetkým dobrú noc. (22:38:07)

90+4

90+3
    Hráči Man. City sa nikam neponáhľajú a držia loptu na polovici súpera.

90+2
    Domáci už len kontrolujú hru a už nikto nepochybuje o tom, že si dokráčajú za výhrou.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Raffael sa dostal k odrazenej lopte a vypálil, jeho pokus bol však zblokovaný a neprešiel cez obranu Man. City.

88
    Na opačnej strane to z diaľky vyskúšal Xhaka, no ani on nebol úspešný a netrafil bránu súpera.

87
    Jesus Navas nabil na šestnástku Yayovi Tourému, ktorý vypálil z voleja tvrdú strelu, tej však chýbala razancia a hlavne presnosť a tak preletela len vysoko nad bránou hostí.

86
    Borussia Mönchengladbach to mala výborne rozohraté, no momentálne sú jej hráči a samozrejme aj fanúšikovia veľmi sklamaní. Nemecký celok už má len 5 minút na to, aby niečo s výsledkom skúsil spraviť.
    85. Wilfried Bony (MAC)

85
    Manchester City dal gól! Kolarov odcentroval do šestnástky, kde našiel WILFRIEDA BONYHO, ktorý síce na dvakrát ale predsa prekonáva Sommera a zvyšuje náskok svojho tímu!

84
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Oscar Wendt, prichádza Thorgan Hazard.

83
    Sevilla stálve doma vedie nad Juventusom a to znamená, že Borussia je momentálne v tabuľke až na 4. mieste!
    81. Raheem Sterling (MAC)

81
    Manchester City dal gól! Silva našiel Bonyho, ktorý prihral RAHEEMOVI STERLINGOVI do šestnástky a ten opäť v čistej šanci nezaváhal a peknou umistnenou strelou k žrdi prekonal hosťujúceho gólmana!

81
    10 minút zostáva do konca a ešte to bude dráma.

81
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Gaël Clichy, prichádza Bacary Sagna.
    80. Raheem Sterling (MAC)

80
    Manchester City dal gól! Clichy centroval do šestnástky, kde bol dobre postavený Bony.Ten prenechal loptu RAHEEMOVI STERLINGOVI, ktorý následne pohotovou prízemnou strelou prekonal Sommera a vyrovnáva stav zápasu!