Chabarovsk – Barys 3:2 (kon.) | Vladivostok – Omsk 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Jekaterinburg 4:2 (kon.) | Helsinki – Nižnekamsk 6:5 (po pr.) | Riga – Čeljabinsk 2:3 (0:1 po s.n.)

Jugra právě vstřelila branku!
    DENIS GORBUNOV skóruje pouhých 16 sekund před koncem zápasu a v přesilové hře s největší pravděpodobností rozhoduje o výhře Jugry!! Denis Gorbunov v těsné blízkosti brány vložil hůl do přihrávky svého spoluhráče a usměrnil puk přesně pod břevno. Ještě se kontrolovalo video, ale branka platila, protože puk se odrazil od televizní kamery zpět do hry. Asistence: Grigorij Želdakov, Igor Bortnikov.

59:26
    Andrej Karejev si poradil se střelou Jevgenija Chvostova z blízkosti levé tyče a přerušil hru. Důležitý zákrok!

59:07
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck: Cade Fairchild dostal menší trest, 2 minuty sekání.

58:28
    Vzápětí se dostal do samostatného úniku Kirill Kaprizov, ani on ale brankáře Vladislava Fokina propálit nedokázal!

58:08
    Kirill Lebeděv mohl se řítil sám na bránu, Vladislav Fokin ale včas sklapl betony a dokázal ho vychytat!

56:12
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck: Nikita Ljamkin dostal menší trest, 2 minuty hákování.

53:34
    Jeden z hokejistů Novokuzněcku se středem útočného pásma mezi dvěma protihráči prodral do zakončení, Vladislav Fokin se ale překonat nenechal!
    51:35 Alexander KOMARISTIJ - 2:2

51:35
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    CADE FAIRCHILD využívá přesilovou hrou a vyrovnává na 2:2!! Cade Fairchild od modré čáry napřáhl k střele po ledě a mezi betony Vladislava Fokina puk poslal do sítě. Nutno ale dodat, že brankář Jugry absolutně nic neviděl a rozmáchnutím rukou to dal poté jasně najevo. S tímhle nemohl dělat vůbec nic. Asistence: Roman Manuchov.

51:16
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Jevgenij Chvostov dostal menší trest, 2 minuty sekání.

49:06
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Andrej Ankudinov dostal větší trest, 10 minut nesportovní chování.

48:32
    Kirill Kaprizov se po přihrávce svého spoluhráče zpoza brány ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, brankář Vladislav Fokin ale vytáhl fantastický zákrok a jeho střelu směřující po ledě přesně k pravé tyči levým betonem vyrazil!

40:36
    Ignat Žemčenko se u levé tyče dostal k dorážce, brankář Vladislav Fokin ale jeho pokus pravým betonem vyrazil a poté si poradil i s dorážkou jeho spoluhráče!

39:06
    Před bránu směřovala nebezpečná přihrávka, jeden z hráčů Metallurgu ji ale nedokázal usměrnit na bránu a puk z jeho hole zamířil vedle pravé tyče!

38:31
    Jugra se během pár sekund dopustila dvou faulů a podruhé ve druhé třetině bude čelit přesilové hře Metallurgu 5 na 3! Tentokrát ovšem bude trvat téměř celé dvě minuty.

38:30
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Andrej Ivanov dostal menší trest, nesportovní chování.

38:30
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Grigorij Želdakov dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

38:16
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Oleg Pogorišnij dostal menší trest, 2 minuty hákování.

37:00
    Igor Bortnikov skvěle objel bránu a poté se ho snažil zasunout k levé tyči, Andrej Karejev se ale dokázal zorientovat a pravým betonem jeho pokus zastavil.
    31:41 Ignat ŽEMČENKO - 1:2

31:41
    IGNAT ŽEMČENKO střílí gól a vrací Novokuzněck zpět do zápasu!! Ignat Žemčenko před bránou po střele jeho spoluhráče od modré čáry zamíchal s pukem a poté ho bekhendem zasunul k pravé tyči. Nádherná branka. Asistence: Danijl Jerdakov.

28:12
    Maxim Kazakov vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho střela zamířila těsně nad!

27:45
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Grigorij Želdakov dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

26:15
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Kirill Djakov dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

25:00
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Oleg Pogorišnij dostal menší trest, 2 minuty držení.

22:50
    Metallurg vytvořil před bránou Jugry obrovský závar, ani jedna ze tří střel z blízkosti ale za zády brankáře Vladislava Fokina neskončila! Brankář Jugry nyní skvěle podržel svůj tým.

22:19
    Andrej Ankudinov inkasoval za bránou Metallurgu nepříjemný úder do hlavy hokejkou od Roberta Kousala a zůstal ležet na ledové ploše.

20:01
    Zajímavá změna na straně Metallurgu Novokuzněck, do brány místo Vladislava Podjapolskije nastoupil Andrej Karejev.
    18:00 Kirill RASSKAZOV - 0:2

18:00
    KIRILL RASSKAZOV zvyšuje nádhernou střelou na 2:0!! Kirill Rasskazov sice nechal puk v levém kruhu pro vhazování za sebou, rychle ale zareagoval a z otočky nádhernou bekhendovou střelou vymetl přesně vzdálenější pravý horní roh brány. Asistence: Jevgenij Chvostov, Gregorij Želdakov.

17:10
    Maxim Kazakov si z rohu útočného pásma vybruslil před bránu a poté se snažil puk zasunout k pravé tyči, Vladislav Fokin byl ale připraven a jeho pokus zneškodnil!

14:55
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk: Jevgenij Lapenkov dostal menší trest, 2 minuty sevření puku rukou.

14:39
    Kirill Kaprizov nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování, brankář Vladislav Fokin, ale dokázal jeho tvrdou střelu pod břevno vyrazit.
    12:59 Michajl MAMKIN - 0:1

12:59
    MICHAJL MAMKIN využívá přesilovou hru a posílá Jugru do vedení!! Michajl Mamkin napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která zamířila přesně k levé tyči. Asistence: Konstantin Panov, Igor Bortnikov.

11:46
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck: Alexander Romanov dostal větší trest, 10 minut nepřiměřené chování.

11:46
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck: Alexander Romanov dostal menší trest, 2 minuty úder do oblasti hlavy a krku.

08:54
    Maxim Kazakov se skvěle z levého křídla protáhl ke střele a z pravého kruhu pro vhazování se snažil zamířit k pravé tyči, brankář Vladislav Fokin ale jeho pokus letící těsně nad ledem levým betonem vyrazil do rohu kluziště!

04:04
    Pavel Medvěděv se ocitl před bránou ve velké šanci, Vladislav Podjapolskij ale dokázal jeho střelu s problémy vyrazit! Puk málem zamířil přesně k pravé tyči.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 32. Žemčenko (Jerdakov), 52. Fairchild (Manuchov) – 13. Mamkin (Panov, Bortnikov), 18. Rasskazov (Chvostov, Želdakov), 60. Gorbunov (Želdakov, Bortnikov)

Metallurg Novokuzneck: Podjapolskij (21. Karejev) – Nekolenko, Ščukin – Glebov, Kamalov – Ljamkin, Amirov – Manuchov, Fairchild – Karavajev, Razumov, Butuzov – Lebedev, Zemčenko, Jerdakov – Orlov, Romanov, Komaristij – Kaprizov, Kazakov, Kousal.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Gelašvili) – Kalašnikov – Chvostov, Djakov – Selezňov, Pogorišnij – Mamkin, Želdakov – Ankudinov, Ivanov, Nikolajev, Běljajev – Rasskazov, Varfolomejev, Lapenkov – Buljanskij, Taraťuchin, Medvěděv – Panov, Gorbunov, Bortnikov.

Rozhodca: Vladislav Kiseljov, Alexander Sojn – Tornike Kuchava, Nikita Novikov