Benátky n/J – Most 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 0:3 (kon.)
Přerov – Havířov 4:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 5:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:3 (po pr.)
Slavia – Kadaň 2:3 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 07.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Chance Liga (CZ) • 31. kolo

59:18
    Šumperk hraje znovu bez gólmana.

59:18
    David Švagrovský (LIT) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    58:44 Zdeněk DOLEŽAL - 0:3

58:44
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté přeci jen střílí třetí branku. Ondráček přihrál puk na hůl ZDEŇKA DOLEŽALA a ten bez problémů trefuje odkrytou klec domácího celku. Asistence: Martin Ondráček, Petr Beránek.

56:58
    Zelenka odjíždí na střídačku, Šumperk to zkusí znovu se šesti hráči v poli.

54:58
    Zelenka se vrací zpět do brány.

54:18
    Karel Plášil (LIT) a David Jurík (SUM) oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

52:56
    Šumperk to sedm minut před závěrečnou sirénou zkouší bez gólmana. Bude se hrát tedy šest na čtyři.

52:56
    René Piegl (LIT) si jede odsedět dvě minuty za krosček.

48:10
    Matěj Bažant (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

33:41
    Dominik Bílek (LIT) dostává dvě minuty za hákování.

27:27
    Litoměřice hráli v šesti a dostávají tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí David Švagrovský.
    21:37 Petr BERÁNEK - 0:2

21:37
    Martin Ondráček dokázal vybojovat kotouč za bránou Šumperka, poté jej přihrál před bránu kde se nacházel PETR BERÁNEK, ten už poté jen umístil kus černé gumy k pravé tyči Zelenkovy brány.. Asistence: Martin Ondráček.

15:26
    Tomáš Drtil (SUM) si jede odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

14:47
    Jiří Půhoný přibrzdil před Pavelkou a snažil se ho ještě rozhodit, hostující gólman mu puk ale vypíchl z jeho hokejky.

14:47
    Půhoný jel sám na bránu a byl faulovaný, rozhodčí nařizuje trestné střílení.
    10:47 Jan BERGER - 0:1

10:47
    Hosté se ujímají vedení. JAN BERGER se zpoza branky dokázal dostat až před Zelenku, kterému následně kotouč umístil pod jeho betony. Asistence: Milan Valášek.

03:39
    Jaroslav Moučka (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

Kateřina Glogarová

Góly a asistencie: 11. Berger (Valášek), 22. Beránek (Ondráček), 59. Doležal (Ondráček, Beránek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Prokop, Holík, Zdráhal, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Půhoný, Moučka – Brunec, Šimun, Jurík – Ostřanský, Šebek, Hroch
    HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Šulc, Plášil, Málek, Pavlas, Bílek, Hronek, Piegl – Kalla, Švagrovský, Doležal – Beránek, Nedvídek, Ondráček – Kopta, Berger, Vantuch – Valášek, Racek, Rousek

Rozhodca: Koziol – Ganger, Hanzlík