Miskolc – Valosun Brno 83:58 (kon.)
Aluinvent DVTK Miskolc
83:58 (26:11, 46:23, 60:34)
Valosun Brno
cz Piatok 04.12.2015, 18:30 • Generali Arena, Miskolc • Europohár - ženy • Skupina G

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:28:03)

Statistiky

Nejvíce bodů: Brewerová 12 – Mrhálková 17
    Nejvíce doskoků: Brewerová 7 – Mrhálková 6
    Nejvíce asistencí: Brewerová 4 – Sedláková 4

Utkání je u svého konce a Aluinvent DVTK Miskolc se raduje z hladkého vítězství 83:58. Druhý poločas už nebyl takovou smrští, jako ten první, přesto si domácí hráčky udržovaly pohodový náskok a dokráčely ke čtvrté výhře ve skupině a postupu do další fáze Eurocupu.

Konec zápasu. (83:58)

39:50
    Domácí chtěly dát ještě jeden koš, Bartuczová minula. (83:58)

39:45
    I Mrhálková proměnila oba pokusy. (83:58)

39:45
    Faul na Mrhálkovou, Brno je čáře trestného hodu. (83:56)

39:35
    Po rychlém brejku skóroval domácí tým, ve statistikách bude tento koš vedený po Bálintovou. (83:56)

39:30
    Veronika Remenárová proměnila oba své pokusy. (81:56)

39:30
    Bálintová faulovala Remenárovou, takže ještě uvidíme dva trestné hody. (81:54)

38:41
    Trojka! Mrhálková je dnes nejlepší střelkyní Valosunu Brno, momentálně má patnáct bodů. (81:54)

37:47
    O kosmetickou úpravu se postarala Remenárová, dnes zaznamenala devět bodů. (81:51)

37:24
    Už o 32, Szabóová proměnila i trestný hod. (81:49)

37:24
    Szabóová chce využít prostor, který dostala a přidává další dva body. Domácí vedou o 31 bodů. (80:49)

37:08
    Dva rychlé koše po sobě, za Miskolc skórovala Szabóová, za Brno Mrhálková. (78:49)

35:45
    Už se pouze dohrává, takže minutý pokus Strangeové nemusí domácí moc trápit. (76:47)