Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
cz Utorok 01.12.2015, 18:00 • DRFG Arena, Brno (kapacita 7 700) • Tipsport extraliga (ČR) • 24. kolo

54:21
    Jan Holub (MBL) a Tomáš Vondráček (KOM) si odsedí dvě minuty za hrubost. Dnes tedy uvidíme také hru ve čtyřech.

52:17
    Z čehož pramení také další vyloučení. Jan Holub (MBL) vysekl soupeři hůl a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

48:12
    Davida Výborného (MBL) posílají sudí na trestnou lavici za hákování. Přesilovka pro Kometu.

43:21
    Tomáš Dujsík (KOM) vyloučen na dvě minuty za podražení, hosté si tak vyzkoušejí po delším čase opět přesilovou hru.

39:10
    Domácí si dnes také vyzkouší dvojnásobnou početní výhodu. Marek Trončinský (MBL) vystřelil puk mimo hřiště. Dvě minuty za zdržování hry.

37:49
    Jiří Kučný (MBL) si odpyká dvě minuty za držení protihráče. Další přesilová hra pro Kometu.

31:43
    Dominik Pacovský (MBL) je vyloučen za zdržování hry, Kometa si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání.

29:23
    Pozor, domácí jdou do tří. Tomáš Kaberle (KOM) posunul branku ve vyložené šanci hostujícího celku a odchází na trestnou lavici.

27:41
    První přesilovou hru dnes uvidíme téměř v polovině utkání. Hynek Zohorna (KOM) si odpočine na dvě minuty na trestné lavici, jelikož podrazil jednoho z mladoboleslavských hokejistů.

Matěj Laža

Góly a asistencie: 8. Káňa (Čermák, Kaberle), 26. Dočekal (Svoboda), 35. Dočekal (Svoboda)

HC Kometa Brno: Falter (Vejmelka) – Kaberle, Kuboš, Hanzlík, Dujsík, Malec, Kováčik – Ostřížek, J. Hruška, Němec – Káňa, Čermák (C), H. Zohorna – Burian, Koreis, Vondráček – Raška, Dočekal, Svoboda – R. Zohorna.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Cikánek) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný (C), Pabiška – Látal, Žejdl, Pacovský – Hyka, Musil, Bárta – R. Hruška, Kubica, Ďurač.

Rozhodca: Šír, Lacina – Frodl, Skopal