Barys – D. Moskva 2:1 (2:1 po s.n.) | Omsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Jekaterinburg – HC Slovan 4:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Záhreb 4:1 (kon.) | Helsinki – Togliatti 1:3 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Utorok 01.12.2015, 15:00 • KrK Uralec • KHL

S konštatovaním, že Slovan napriek dobrému výkonu tesne nestačil na Jekaterinburg a podľahol 3:4, sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa! Na webe www.onlajny.eu vám dnes ešte ponúkneme aj ďalšie zaujímavé športové prenosy, zostaňte s nami. (17:31:27)

Štatistiky zo zápasu:

Strely na bránu: 28:42
    Vylúčenia (2 min.): 4:5
    Presilové hry: 1:2
    Úspešnosť brankárov: 92,86 % – 85,71 %

Škoda, škoda, škoda. Slovan bol dnes ruskému celku minimálne vyrovnaným súperom, ba dovolím si povedať, že v prvej a tretej tretine bol lepší. Rozhodujú však góly, Jekaterinburg skóroval štyrikrát, kým Slovan len trikrát. Rozhodla druhá tretina, keď domáci dvakrát skórovali a vypracovali si rozhodujúci náskok. Slovan v tretej časti rýchlo znížil a viackrát mohol vyrovnať, najväčšiu šancu nepremenil Kašpar. Končí sa tak šesťzápasová výhra belasých, ktorí sa po dnešku neposunú na play-off pozície v Západnej konferencii.

59:26
    Slovan stratil pásmo, musí začínať zo strednej tretiny, domáci ale bránia veľmi dobre, Brust znovu na striedačke.

59:07
    Miloš Říha si vzal oddychový čas, rozdá hráčom posledné taktické pokyny.

59:07
    Tlak prvej formácie pred bránou domácich, Tičar tam však nezakončil, Jekaterinburg potom vyhodil cez všetky čiary, nádej Slovana teda ešte žije.

58:44
    Slovan v útočnom pásme, Brust na striedačke, belasí so 6 hráčmi!

58:12
    Teraz však belasí len za svojou bránou, snažia sa odtiaľ dostať a zaútočiť, potrebujú vyrovnať!

57:44
    Sersen na ľade, Slovan hrá v plnom počte!

57:32
    Kašpar vyviezol puk do útočnej tretiny, belasí tam získavajú čas, ich oslabenie sa chýli ku koncu!

56:49
    Simakov prihrával na stred, kde už do časti odkrytej brány zakončoval Golyšev, Brust sa roztiahol na čiare a betónom udržal puk pred čiarou!

56:24
    Domáci to rozohrali v útočnej tretine, Koukal napokon pálil z pravého kruhu, Brust bol dobre postavený a zrazil puk až na ochrannú sieť.

55:48
    Slovan vyhadzuje z obranného pásma, toto oslabenie musí bezpodmienečne prežiť, ak tu chce dnes bodovať.

55:44
    Plány Slovana na vyrovnanie majú veľkú trhlinu, Michal Sersen sa na útočnej modrej previnil sekaním! Jekaterinburg bude hrať presilovku.

54:44
    Dvaja na jedného v podaní Avtomobilistu, Valach ale skvele vystihol krížnu prihrávku Golyševa a zlikvidoval tak rodiacu sa príležitosť domácich.

54:05
    Náznak protiútoku Jekaterinburgu zastavený nepresnou prihrávkou, dopredu teda okamžite vyráža Slovan!

53:26
    Vyložená príležitosť Lukáša Kašpara! Mal veľa priestoru medzi kruhmi, proti nemu bol len Kovář! Kašpar vystrelil švihom k pravej žrdi, Kovář sa natiahol na ľade a ťažkú strelu pokryl!

Góly a asistencie: 3. Golyšev (Torčeňuk), 15. Torčeňuk (Simakov), 23. Eero (Simakov, Koukal), 40. Pankov – 3. Višňovský (Lušňák, Skalický), 9. Paré (Bartovič, Barker), 43. Nagy (Višňovský)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Ustinský) – Kivisto, Triamkin, Timašov, Vasilevský, Žuravľov, Turbin, Antonovský, Ščemerov – Torčeňuk, Simakov, Golyšev – Michnov, Koukal, Eero – Popov, Garejev, Pankov – Alexejev, Jemelin, Polozov
    HC Slovan Bratislava: Garnett (41. Brust) – Starosta, Višňovský, Sersen, Barker, Švarný, Valach, Mihálik – Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový (C), Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan

Rozhodca: Vasiljev, Sergejev – Otmachov, Šichanov