Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Aspen | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: A. L. Svindal (NOR) (kon.) |
Slalom žen 2. kolo, Aspen | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 10 km stíhačka, Kuusamo | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km stíhačka, Kuusamo | Vítěz: M. J. Sundby (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Kuusamo | (zruš.) | | | Běh 10 km, Kuusamo | (zruš.) |
koniec udalosti
SP - slalom žen, 1. kolo, Aspen
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Patrik Sandev
Aktuální pořadí světového poháru:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 180 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) – 160 bodů
3. Lara Gutová (SUI) – 150 bodů
4. Eva-Maria Bremová (AUT) – 123 bodů
5. Frida Hansdotterová (SWE) – 115 bodů
Aktuální pořadí slalomu:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 100 bodů
2. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) – 80 bodů
3. Frida Hansdotterová (SWE) – 60 bodů
4. Šárka Strachová (CZE) – 50 bodů
5. Maria Pietiläová-Holmnerová (SWE) – 45 bodů
Startovní listina:
1. Veronika Velez-Zuzulová (SVK)
2. Maria Pietiläová-Holmnerová (SWE)
3. Frida Hansdotterová (SWE)
4. Mikaela Shiffrinová (USA)
5. Šárka Strachová (CZE)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Nina Lösethová (NOR)
8. Nastasia Noensová (FRA)
9. Bernadette Schildová (AUT)
10. Chiara Costazzaová (ITA)
11. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
12. Michelle Gisinová (SUI)
13. Carmen Thalmannová (AUT)
14. Michaela Kirchgasserová (AUT)
15. Erin Mielzynská (CAN)
16. Lena Dürrová (GER)
17. Anna Swennová-Larssonová (SWE)
18. Laurie Mougelová (FRA)
19. Resi Stieglerová (USA)
20. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
21. Sara Hectorová (SWE)
22. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
23. Irene Curtoniová (ITA)
24. Emelie Wikströmová (SWE)
25. Petra Vlhová (SVK)
26. Manuela Mölggová (ITA)
27. Denise Feierabendová (SUI)
28. Maren Wieslerová (GER)
29. Nathalie Eklundová (SWE)
30. Charlotte Chableová (SUI)
31. Emi Hasegawaová (JPN)
32. Paula Moltzanová (USA)
33. Katharina Truppeová (AUT)
34. Katarina Lavtarová (SLO)
35. Emiko Kijosawaová (JPN)
36. Laurence St. Germainová (CAN)
37. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
38. Taina Bariozová (FRA)
39. Magdalena Fjällströmová (SWE)
40. Eva-Maria Bremová (AUT)
41. Julia Grünwaldová (AUT)
42. Ricarda Haaserová (AUT)
43. Lisa-Maria Zellerová (AUT)
44. Jessica Hilzingerová (GER)
45. Elisabeth Willibaldová (GER)
46. Barbara Wirthová (GER)
47. Christina Geigerová (GER)
48. Ksenia Alopinaová (RUS)
49. Ana Buciková (SLO)
50. Christina Agerová (AUT)
51. Katharina Huberová (AUT)
52. Alexandra Tilleyová (GBR)
53. Rahel Koppová (SUI)
54. Chiara Gmürová (SUI)
55. Nicole Agnelliová (ITA)
56. Lila Lapanjaová (USA)
57. Nevena Ignjatovičová (SRB)
58. Mirela Guttierezová (AND)
59. Katharina Gallhuberová (AUT)
60. Maruša Ferková (SLO)
61. Estelle Alphandová (FRA)
62. Stephanie Brunnerová (AUT)
63. Federica Brignoneová (ITA)
64. Martina Dubovská (CZE)
65. Tereza Kmochová (CZE)
66. Piera Hudsonová (NZL)
67. Sarah Schleperová (MEX)
Konečné pořadí (po 1. kole):
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 47,73
2. Šárka Strachová (CZE) +1,69
3. Frida Hansdotterová (SWE) +1,99
4. Petra Vlhová (SVK) +2,39
5. Nina Lösethová (NOR) +2,41
6. Erin Mielzynská (CAN) +2,57
7. Maria Pietiläová-Holmnerová (SWE) +2,59
8. Emelie Wikströmová (SWE) +2,73
9. Michaela Kirchgasserová (AUT) +2,76
10. Irene Curtoniová (ITA) +2,80
11. Carmen Thalmannová (AUT) +3,07
12. Nastasia Noensová (FRA) +3,09
13. Wendy Holdenerová (SUI) +3,14
14. Chiara Costazzaová (ITA) +3,15
15. Michelle Gisinová (SUI) +3,21
16. Laurie Mougelová (FRA) +3,24
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,35
18. Resi Stieglerová (USA) +3,44
19. Katharina Huberová (AUT) +3,48
20. Charlotte Chableová (SUI) +3,52
21. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,55
22. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +3,62
23. Nathalie Eklundová (SWE) +3,68
24. Anna Swennová-Larssonová (SWE) +3,80
25. Bernadette Schildová (AUT) +4,05
26. Denise Feierabendová (SUI) +4,19
27. Rahel Koppová (SUI) +4,21
27. Julia Grünwaldová (AUT) +4,21
29. Stephanie Brunnerová (AUT) +4,25
30. Manuela Mölggová (ITA) +4,29
---
45. Martina Dubovská (CZE) +5,20
55. Tereza Kmochová (CZE) +6,66
Veronika Velez-Zuzulová (SVK) DNF
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 180 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) – 160 bodů
3. Lara Gutová (SUI) – 150 bodů
4. Eva-Maria Bremová (AUT) – 123 bodů
5. Frida Hansdotterová (SWE) – 115 bodů
Aktuální pořadí slalomu:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 100 bodů
2. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) – 80 bodů
3. Frida Hansdotterová (SWE) – 60 bodů
4. Šárka Strachová (CZE) – 50 bodů
5. Maria Pietiläová-Holmnerová (SWE) – 45 bodů
Startovní listina:
1. Veronika Velez-Zuzulová (SVK)
2. Maria Pietiläová-Holmnerová (SWE)
3. Frida Hansdotterová (SWE)
4. Mikaela Shiffrinová (USA)
5. Šárka Strachová (CZE)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Nina Lösethová (NOR)
8. Nastasia Noensová (FRA)
9. Bernadette Schildová (AUT)
10. Chiara Costazzaová (ITA)
11. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
12. Michelle Gisinová (SUI)
13. Carmen Thalmannová (AUT)
14. Michaela Kirchgasserová (AUT)
15. Erin Mielzynská (CAN)
16. Lena Dürrová (GER)
17. Anna Swennová-Larssonová (SWE)
18. Laurie Mougelová (FRA)
19. Resi Stieglerová (USA)
20. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
21. Sara Hectorová (SWE)
22. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
23. Irene Curtoniová (ITA)
24. Emelie Wikströmová (SWE)
25. Petra Vlhová (SVK)
26. Manuela Mölggová (ITA)
27. Denise Feierabendová (SUI)
28. Maren Wieslerová (GER)
29. Nathalie Eklundová (SWE)
30. Charlotte Chableová (SUI)
31. Emi Hasegawaová (JPN)
32. Paula Moltzanová (USA)
33. Katharina Truppeová (AUT)
34. Katarina Lavtarová (SLO)
35. Emiko Kijosawaová (JPN)
36. Laurence St. Germainová (CAN)
37. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
38. Taina Bariozová (FRA)
39. Magdalena Fjällströmová (SWE)
40. Eva-Maria Bremová (AUT)
41. Julia Grünwaldová (AUT)
42. Ricarda Haaserová (AUT)
43. Lisa-Maria Zellerová (AUT)
44. Jessica Hilzingerová (GER)
45. Elisabeth Willibaldová (GER)
46. Barbara Wirthová (GER)
47. Christina Geigerová (GER)
48. Ksenia Alopinaová (RUS)
49. Ana Buciková (SLO)
50. Christina Agerová (AUT)
51. Katharina Huberová (AUT)
52. Alexandra Tilleyová (GBR)
53. Rahel Koppová (SUI)
54. Chiara Gmürová (SUI)
55. Nicole Agnelliová (ITA)
56. Lila Lapanjaová (USA)
57. Nevena Ignjatovičová (SRB)
58. Mirela Guttierezová (AND)
59. Katharina Gallhuberová (AUT)
60. Maruša Ferková (SLO)
61. Estelle Alphandová (FRA)
62. Stephanie Brunnerová (AUT)
63. Federica Brignoneová (ITA)
64. Martina Dubovská (CZE)
65. Tereza Kmochová (CZE)
66. Piera Hudsonová (NZL)
67. Sarah Schleperová (MEX)
Konečné pořadí (po 1. kole):
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 47,73
2. Šárka Strachová (CZE) +1,69
3. Frida Hansdotterová (SWE) +1,99
4. Petra Vlhová (SVK) +2,39
5. Nina Lösethová (NOR) +2,41
6. Erin Mielzynská (CAN) +2,57
7. Maria Pietiläová-Holmnerová (SWE) +2,59
8. Emelie Wikströmová (SWE) +2,73
9. Michaela Kirchgasserová (AUT) +2,76
10. Irene Curtoniová (ITA) +2,80
11. Carmen Thalmannová (AUT) +3,07
12. Nastasia Noensová (FRA) +3,09
13. Wendy Holdenerová (SUI) +3,14
14. Chiara Costazzaová (ITA) +3,15
15. Michelle Gisinová (SUI) +3,21
16. Laurie Mougelová (FRA) +3,24
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,35
18. Resi Stieglerová (USA) +3,44
19. Katharina Huberová (AUT) +3,48
20. Charlotte Chableová (SUI) +3,52
21. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,55
22. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +3,62
23. Nathalie Eklundová (SWE) +3,68
24. Anna Swennová-Larssonová (SWE) +3,80
25. Bernadette Schildová (AUT) +4,05
26. Denise Feierabendová (SUI) +4,19
27. Rahel Koppová (SUI) +4,21
27. Julia Grünwaldová (AUT) +4,21
29. Stephanie Brunnerová (AUT) +4,25
30. Manuela Mölggová (ITA) +4,29
---
45. Martina Dubovská (CZE) +5,20
55. Tereza Kmochová (CZE) +6,66
Veronika Velez-Zuzulová (SVK) DNF
Do hry samozřejmě zasáhnou jak obě favoritky Veronika Velez-Zuzulová a Šárka Strachová, které budou startovat hned na začátku, tak i Petra Vlhová a Češky Martina Dubovská a Tereza Kmochová.