Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Aspen | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: A. L. Svindal (NOR) (kon.) |
Slalom žen 2. kolo, Aspen | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 10 km stíhačka, Kuusamo | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km stíhačka, Kuusamo | Vítěz: M. J. Sundby (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Kuusamo | (zruš.) | | | Běh 10 km, Kuusamo | (zruš.) |
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta mužů a žen, Östersund
Vítěz: Norsko
Lukáš Podleśny
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1. Norsko 1:11:42.6
2. Německo +33.6
3. Česká republika +1:11.5
4. Francie +1:48.2
5. Švédsko +1:48.5
6. Rusko +2:14.3
7. Bělorusko +2:31.1
8. Slovinsko +2:31.1
9. Kanada +3:08.6
10. USA +3:09.3
11. Ukrajina +3:11.6
12. Rakousko +3:15.6
13. Polsko +3:38.4
14. Švýcarsko +3:51.9
15. Kazachstán +4:38.1
16. Slovensko +4:40.7
17. Rumunsko +1 kolo
18. Estonsko +1 kolo
19. Bulharsko +1 kolo
20. Japonsko +1 kolo
21. Finsko +1 kolo
22. Itálie +1 kolo
23. Jižní Korea +1 kolo
SITUACE NA TŘETÍ PŘEDÁVCE
1. Norsko 53:33.2
2. Německo +13.6
3. Česká republika +26.7
4. Švédsko +1:30.1
5. Francie +1:40.3
---
15. Slovensko +3:21.5
SITUACE NA DRUHÉ PŘEDÁVCE
1. Norsko 35:40.2
2. Česká republika +0.3
3. Německo +19.9
4. Ukrajina +51.7
5. Bělorusko +53.7
---
10. Slovensko +1:41.7
SITUACE NA PRVNÍ PŘEDÁVCE
1. Francie 17:36.4
2. Norsko +3.1
3. Německo +4.7
4. Bělorusko +5.1
5. Rusko +5.4
---
7. Česká republika +7.0
8. Slovensko +21.5
STARTOVNÍ LISTINA
1. Norsko (Birkelandová, Eckhoffová, J.T.Bö, T.Bö)
2. Francie (Bescondová, Braisazová, Desthieux, Beatrix)
3. Česká republika (Vítková, Soukalová, Šlesingr, Moravec)
4. Ukrajina (Pidhrušná, Ambravovová, Pryma, Pidručnyj)
5. Německo (Hildebrandová, Hinzová, Doll, Schempp)
6. Rusko (Podčufarovová, Jurlovová, Malyško, Cvetkov)
7. Bělorusko (Skardinová, Krjuková, Djužev, Čepelin)
8. USA (Dunkleeová, Cooková, Nordgren, Bailey)
9. Rakousko (Hauserová, Innerhoferová, Eberhard, Eder)
10. Slovinsko (Maliová, Gregorinová, Bauer, Fak)
11. Švédsko (Högbergová, Magnussonová, Femling, Lindström)
12. Švýcarsko (S.Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello)
13. Slovensko (Fialková, Gereková, Hasilla, Matiaško)
14. Itálie (Oberhoferová, Gontierová, Windisch, Bormolini)
15. Finsko (Laukkanenová, Siltakorpiová, Hakala, Gronman)
16. Bulharsko (Popovová, Stojanovová, Partalov, Gerdžikov)
17. Polsko (Guziková, Hojniszová, Guzik, Szczurek)
18. Rumunsko (Tofalviová, Foriková, Buta, Serban)
19. Kanada (Ransomová, Kocherová, Gow, Green)
20. Japonsko (Tačizakiová, Tanaková, Kobonoki, Nagaj)
21. Kazachstán (Kistanovová, Usanovová, Savickij, Pantov)
22. Estonsko (Lehtlová, Talihärmová, Koiv, Lessing)
23. Jižní Korea (Kimová, Koová, Kim, Kim)
CELKOVÉ POŘADÍ Z LOŇSKÉ SEZÓNY
1. Norsko 216 b.
2. Francie 194 b.
3. Česká republika 174 b.
4. Ukrajina 169 b.
5. Německo 167 b.
6. Rusko 163 b.
7. Bělorusko 139 b.
8. USA 138 b.
9. Rakousko 131 b.
10. Slovinsko 120 b.
---
13. Slovensko 110 b.
VÝSLEDKY Z LOŇSKÉ SEZÓNY
ÖSTERSUND
1. Francie (Bescondová, Chevalierová, S.Fourcade, M.Fourcade)
2. Norsko (Solemdalová, Eckhoffová, Christiansen, Birkeland)
3. Německo (Hildebrandová, Preussová, Peiffer, Schempp)
---
9. Česká republika (Vítková, Puskarčíková, Šlesingr, Moravec)
16. Slovensko (Gereková, Poliaková, Kazár, Otčenáš)
NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
1. Norsko (Birkelandová, Eckhoffová, J.T.Bö, T.Bö)
2. Česká republika (Vítková, Soukalová, Šlesingr, Moravec)
3. Ukrajina (Varvynecová, Valj Semerenková, Pidručnyj, Semenov)
---
10. Slovensko (Fialková, Gereková, Kazár, Otčenáš)
MS v KONTIOLAHTI
1. Česká republika (Vítková, Soukalová, Šlesingr, Moravec)
2. Francie (Bescondová, Dorinová Habertová, Beatrix, M.Fourcade)
3. Norsko (Birkelandová, Eckhoffová, J.T.Bö, T.Bö)
---
17. Slovensko (Fialková, Gereková, Hasilla, Otčenáš)
1. Norsko 1:11:42.6
2. Německo +33.6
3. Česká republika +1:11.5
4. Francie +1:48.2
5. Švédsko +1:48.5
6. Rusko +2:14.3
7. Bělorusko +2:31.1
8. Slovinsko +2:31.1
9. Kanada +3:08.6
10. USA +3:09.3
11. Ukrajina +3:11.6
12. Rakousko +3:15.6
13. Polsko +3:38.4
14. Švýcarsko +3:51.9
15. Kazachstán +4:38.1
16. Slovensko +4:40.7
17. Rumunsko +1 kolo
18. Estonsko +1 kolo
19. Bulharsko +1 kolo
20. Japonsko +1 kolo
21. Finsko +1 kolo
22. Itálie +1 kolo
23. Jižní Korea +1 kolo
SITUACE NA TŘETÍ PŘEDÁVCE
1. Norsko 53:33.2
2. Německo +13.6
3. Česká republika +26.7
4. Švédsko +1:30.1
5. Francie +1:40.3
---
15. Slovensko +3:21.5
SITUACE NA DRUHÉ PŘEDÁVCE
1. Norsko 35:40.2
2. Česká republika +0.3
3. Německo +19.9
4. Ukrajina +51.7
5. Bělorusko +53.7
---
10. Slovensko +1:41.7
SITUACE NA PRVNÍ PŘEDÁVCE
1. Francie 17:36.4
2. Norsko +3.1
3. Německo +4.7
4. Bělorusko +5.1
5. Rusko +5.4
---
7. Česká republika +7.0
8. Slovensko +21.5
STARTOVNÍ LISTINA
1. Norsko (Birkelandová, Eckhoffová, J.T.Bö, T.Bö)
2. Francie (Bescondová, Braisazová, Desthieux, Beatrix)
3. Česká republika (Vítková, Soukalová, Šlesingr, Moravec)
4. Ukrajina (Pidhrušná, Ambravovová, Pryma, Pidručnyj)
5. Německo (Hildebrandová, Hinzová, Doll, Schempp)
6. Rusko (Podčufarovová, Jurlovová, Malyško, Cvetkov)
7. Bělorusko (Skardinová, Krjuková, Djužev, Čepelin)
8. USA (Dunkleeová, Cooková, Nordgren, Bailey)
9. Rakousko (Hauserová, Innerhoferová, Eberhard, Eder)
10. Slovinsko (Maliová, Gregorinová, Bauer, Fak)
11. Švédsko (Högbergová, Magnussonová, Femling, Lindström)
12. Švýcarsko (S.Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello)
13. Slovensko (Fialková, Gereková, Hasilla, Matiaško)
14. Itálie (Oberhoferová, Gontierová, Windisch, Bormolini)
15. Finsko (Laukkanenová, Siltakorpiová, Hakala, Gronman)
16. Bulharsko (Popovová, Stojanovová, Partalov, Gerdžikov)
17. Polsko (Guziková, Hojniszová, Guzik, Szczurek)
18. Rumunsko (Tofalviová, Foriková, Buta, Serban)
19. Kanada (Ransomová, Kocherová, Gow, Green)
20. Japonsko (Tačizakiová, Tanaková, Kobonoki, Nagaj)
21. Kazachstán (Kistanovová, Usanovová, Savickij, Pantov)
22. Estonsko (Lehtlová, Talihärmová, Koiv, Lessing)
23. Jižní Korea (Kimová, Koová, Kim, Kim)
CELKOVÉ POŘADÍ Z LOŇSKÉ SEZÓNY
1. Norsko 216 b.
2. Francie 194 b.
3. Česká republika 174 b.
4. Ukrajina 169 b.
5. Německo 167 b.
6. Rusko 163 b.
7. Bělorusko 139 b.
8. USA 138 b.
9. Rakousko 131 b.
10. Slovinsko 120 b.
---
13. Slovensko 110 b.
VÝSLEDKY Z LOŇSKÉ SEZÓNY
ÖSTERSUND
1. Francie (Bescondová, Chevalierová, S.Fourcade, M.Fourcade)
2. Norsko (Solemdalová, Eckhoffová, Christiansen, Birkeland)
3. Německo (Hildebrandová, Preussová, Peiffer, Schempp)
---
9. Česká republika (Vítková, Puskarčíková, Šlesingr, Moravec)
16. Slovensko (Gereková, Poliaková, Kazár, Otčenáš)
NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
1. Norsko (Birkelandová, Eckhoffová, J.T.Bö, T.Bö)
2. Česká republika (Vítková, Soukalová, Šlesingr, Moravec)
3. Ukrajina (Varvynecová, Valj Semerenková, Pidručnyj, Semenov)
---
10. Slovensko (Fialková, Gereková, Kazár, Otčenáš)
MS v KONTIOLAHTI
1. Česká republika (Vítková, Soukalová, Šlesingr, Moravec)
2. Francie (Bescondová, Dorinová Habertová, Beatrix, M.Fourcade)
3. Norsko (Birkelandová, Eckhoffová, J.T.Bö, T.Bö)
---
17. Slovensko (Fialková, Gereková, Hasilla, Otčenáš)
1. Norsko 1:11:42.6
2. Německo +33.6
3. Česká republika +1:11.5
4. Francie +1:48.2
5. Švédsko +1:48.5
6. Rusko +2:14.3
7. Bělorusko +2:31.1
8. Slovinsko +2:31.1
9. Kanada +3:08.6
10. USA +3:09.3
11. Ukrajina +3:11.6
12. Rakousko +3:15.6
13. Polsko +3:38.4
14. Švýcarsko +3:51.9
15. Kazachstán +4:38.1
16. Slovensko +4:40.7
17. Rumunsko +1 kolo
18. Estonsko +1 kolo
19. Bulharsko +1 kolo
20. Japonsko +1 kolo
21. Finsko +1 kolo
22. Itálie +1 kolo
23. Jižní Korea +1 kolo
1. Norsko
2. Německo
3. Česká republika