Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | LA Kings – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)

Florida právě vstřelila branku!
    Domácí nezvládli útok a za brankou Floridy přišli o kotouč. Toho využilo trio floridských hráčů, které ujelo do rychlého brejku. BRIAN CAMPBELL si najel do prostoru levého kruhu, odkud svou prudkou střelou nedal Mrázkovi žádnou šanci. Florida tak ukončila prodloužení už po necelých dvou minutách a připisuje si tak dva body za vítězství. Asistence: Jonathan Huberdeau, Jussi Jokinen.
    54:38 Reilly SMITH - 1:1

54:38
    Nakonec se přeci jenom Florida dočkala a srovnává stav utkání na 1:1. K dobré střelecké pozici se dostal REILLY SMITH, jenž svou pohotovou střelou dokázal prostřelit Mrázka a připravil ho tak o jeho čisté konto. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Brian Campbell.
    27:02 Dylan LARKIN - 1:0

27:02
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté otevírají účet dnešního utkání. DYLAN LARKIN zachytil puk po obrovské chybě Barkova z Floridy na modré čáře a poté se z prostoru mezi kruhy svou střelou nemýlil, když ji umístil přesně k pravé tyčce floridské branky a Luongo tak neměl vůbec žádnou šanci. Bez asistence.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 28. Larkin – 55. Smith (Campbell), 62. Campbell (Huberdeau, Jokinen)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall "A", Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Kindl – Larkin, Zetterberg "C", Abdelkader – Jurčo, Dacjuk "A", Richards – Nyquist, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Miller
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Mitchell "C", Gudbranson, Olsen, Kampfer – Jágr, Barkov, Pirri – Huberdeau, Bjugstad, Jokinen "A" – Smith, Trocheck, Shaw – Brickley, MacKenzie "A", Howden

Rozhodca: McCauley, Mclsaac – Kovachik, MacPherson