Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | LA Kings – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Florida Panthers
cz Nedeľa 29.11.2015, 20:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

49:57
    Hosté jdou znovu do čtyř. Za hákování dostává dvě minuty Bjugstad (FLA) a je tu další přesilovka pro Detroit.

47:25
    Přesilovku si nyní zahrají také domácí. Shaw (FLA) podrazil Pavla Dacjuka a už sedí na trestné lavici.

44:16
    Helm (DET) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl a Florida má šanci srovnat v přesilové hře.

35:13
    Campbell (FLA) dvě minuty za podražení a Tatar taktéž dvě minuty, ale za hrubost. Přesilovka Detroitu tak bude pokračovat dále.

34:55
    Tomáš Tatar byl při střele faulován a na trestnou lavici na dvě minuty za podražení putuje Campbell (FLA).

27:53
    Daren Helm (DET) nyní znovu oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty za podražení. Florida si tak zahraje dlouhou přesilovku 5 na 3.

27:23
    Green (DET) putuje už potřetí dnes na trestnou lavici za hákování a je tu přesilovka pro Floridu.

20:27
    Tomáš Jurčo (DET) je vyloučen na dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro Floridu.

10:49
    Barkov (FLA) ale nyní oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za držení a Detroit bude hrát 4 na 3.

09:53
    Jonathan Huberdeau (FLA) a Mike Green (DET) putují na trestnou lavici. Prvně jmenovaný za nedovolené bránění a Green pak za nafilmovaný pád.

06:43
    Mike Green (DET) dostává dvě minuty za držení a první přesilovku si zahraje Jágrova Florida.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 28. Larkin – 55. Smith (Campbell), 62. Campbell (Huberdeau, Jokinen)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall "A", Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Kindl – Larkin, Zetterberg "C", Abdelkader – Jurčo, Dacjuk "A", Richards – Nyquist, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Miller
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Mitchell "C", Gudbranson, Olsen, Kampfer – Jágr, Barkov, Pirri – Huberdeau, Bjugstad, Jokinen "A" – Smith, Trocheck, Shaw – Brickley, MacKenzie "A", Howden

Rozhodca: McCauley, Mclsaac – Kovachik, MacPherson