Omsk – D. Moskva 3:2 (2:1 po s.n.) | Barys – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekaterinburg – Záhreb 0:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:3 (kon.) | Helsinki – Kazaň 2:1 (kon.)
Riga – Togliatti 2:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
HC Slovan Bratislava
Nedeľa 29.11.2015, 12:30 • Arena Jugra, Chanty-Mansijsk • KHL

Zápas v Chaty-Mansijsku je minulosťou, Slovan v tretej tretine po peknej akcii štvrtej lajny rozhodol o svojom víťazstve a v záverečnom power play domácich Miklík už len kozmeticky upravil výsledok. Slovan si do tabuľky Západnej konferencie pripíše ďalšie tri cenné body, v utorok hráme v Jekaterinburgu a tam to bude veru ťažšie. Na záver ešte vyslovím nádej, že prerezaný krk Sitnikova nebude mať vážnejšie následky a Vitaľij sa už v najbližšom zápase objaví v drese Jugry. Pekné popoludnie všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (14:49:46)

59:25
    Jugra s pukom v pásme hostí, Slovan ju však do ohrozenia bránky Garnetta vôbec nepúšťa.
    58:57 Michel MIKLÍK - 1:3

58:57
    Slovan Bratislava dal gól!
    Kašpar vyhodil puk von z pásma, na útočnej modrej do jeho dráhy vložil hokejku MICHEL MIKLÍK a puk nasmeroval do opustenej klietky domácich. Asistencia: Lukáš Kašpar.

58:45
    Slovan dostal puk do stredného pásma, no strelu na bránku Jugry vyslať nedokázal.

58:16
    Jugra vyhrala vhadzovanie a roztočila to pred Garnettom, Slovan bude musieť brániť svoje vedenie.

58:13
    Gelašvili zostal na striedačke, domáci to skúsia s hrou bez brankára.

58:13
    Oddychový čas domácich, ktorí mobilizujú sily na záver tretej tretiny.

58:00
    Dve minúty do klaksónu, Slovan vyhadzuje puky von z pásma a predsa to len musia byť domáci, ktorí musia tvoriť hru.

57:25
    Kalašnikov vystrelil z ľavej strany spoza kruhu, Valach puk pri kruhoch vyrazil a Želdakov strelou z pravej strany minul bránku Garnetta.

56:25
    Jugra zakombinovala s pukom v pásme hostí, Ugolnikov vystrelil spoza kruhov, trafil však len hráča v bielom drese medzi kruhmi a Slovan dostal puk von z obranného pásma.

55:16
    Kalašnikov od modrej nahodil puk na bránku hostí, Garnett ho vyrazil vpravo a defenzíva hostí puk dostala pod svoju kontrolu.

55:01
    Bulianskij z pravej strany nahodil puk na bránku, Garnett vykryl priestor pri ľavej žrdi a puk schoval do lapačky.

54:32
    Slovan umne bráni svoju polovicu hracej plochy, Jugra má teraz problém dostať sa cez útočnú modrú s pukom na hokejkách a zakombinovať v pásme belasých.

53:25
    Nagy poslal z ľavej strany puk medzi kruhy na palicu Tičarovi, Rok vystrelil, Želdakov puk spred bránkoviska zblokoval na ochranné sklo.

52:25
    Medvedev sa po pravej strane rútil na Garnetta, prešiel však s pukom na palici poza bránku, Sersen ho totiž k zakončeniu vôbec nepustil.

52:00
    Z obranného pásma domácich začína útočná akcia Jugry, no zakrátko skončila v strednom pásme.

51:19
    Jugra aktívnejším tímom a bude sa snažiť o vyrovnanie, to by mohla byť voda na mlyn pre brejk v podaní Bartoviča, čo poviete?

49:25
    Garnett podržal belasých, keď za svoj chrbát nepustil ani jeden puk domácich, ktorí veru vyrobili peknú skrumáž pred bránkou Slovana.
    49:04 Dávid SKOKAN - 1:2

49:04
    Krásna akcia hostí a prečíslenie dva na jeden, Skokan dostal puk do pásma na ľavú stranu, sklepol ho na ľad, posunul vpravo Lušňákovi, Patrik mu puk vrátil späť na ľavú stranu a DÁVID SKOKAN poslal puk pod brvno do stredu bránky. Asistencia: Patrik Lušňák.

48:29
    Kašpar odohral v drese Jugry 51 zápasov, dnes veľmi chce presadiť sa, teraz bol na ľavom kruhu od puku odzbrojený.

48:13
    Chvostov preveril pozornosť Garnetta, Michael bol mužom na mieste a puk zlikvidoval, Jugra má aspoň pásmo na vhadzovanie.

47:44
    Slovan sa previnil na modrej ofsajdom, čiarový hru prerušil, arbitri naďalej zákroky na hranici pravidiel na tej ktorej strane púšťajú.

46:50
    Nagy nahadzoval od pravého kruhu puk pred bránku, nikoho v bielom drese k zakončeniu nevyzval, Jugra sa ubránila, no puk poslala len do stredného pásma.

46:15
    Jugra nahodila puk do pásma hostí, oba tímy posielajú na ľad čerstvé sily počas hry, Slovan pôjde do akcie.

45:25
    Kapšar poslal puk spoza bránky z pravej strany pred bránkovisko Viedenskému, Marek bol tiesnený, dokázal však zakončiť, Gelašvili puk poslal späť do hry a domáci ho vyvážajú von z pásma.

44:25
    Sersen s Jegličom umne vyriešili situáciu za bránkou hostí a Michal Sersen vyváža puk na palici von z pásma.

43:34
    Puk opäť lieta z pásma do pásma, chlapci pritvrdili osobné súboje, arbitri ich, tak ako aj v druhej tretine, púšťajú.

42:22
    Bulianskij s pukom z pravej strany nakorčuľoval až do bránkoviska, spadol na ľad, puk však skončil v opačnom rohu klziska.

41:46
    Paré mal puk na hokejke pred bránkoviskom, Francis zakončil, bol však blízko pred vybiehajúcim gólmanom, ktorý mu puk zaľahol, škoda tejto šance.

41:10
    Emócie vzplanuli aj na tribúnach a domáci fans teraz mohutne ženú svojich vpred. Slovan však s pukom na hokejkách v pásme Jugry.

40:46
    Sitnikov bleskurýchle odkorčuľoval na striedačku, keď mu Ladislav Nagy v súboji o puk čepeľou korčule trafil pod bradou do krku, Sitnikov na nosidlách v sprievode ruských lekárov putuje do nemocnie.

40:35
    Višňovský vystrelil od modrej z pravej strany, Gelašvili puk zrazil do rohu klziska, belasí majú puk pod kontrolou.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 14:14.

V druhej tretine sme videli vyrovnaný súboj, Barker nastrelil žrď bránky domácich, na druhej strane hostí podržal Garnett. Potom hral Slovan presilovku a od jej úvodu to roztočil v pásme domácich, Višňovský ideálne nabil Nagyovi a Ladislav nepotreboval ani clean, aby vymietol pavučinu v bránke Gelašviliho. V závere tretiny bol v brejku Bartovič, bol faulovaný a hostia čakali prerušenie hry, nestalo sa, domáci vyrobili brejk a Panov sa postaral o vyrovnanie účtu. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 14:9.

40:00

39:55
    Slovan ešte tesne v samom závere vyrobil šancu, Tičarov puk Gelašvili vyrazil späť do hry a aj keď ho Jeglič z ľavej strany posielalal medzi kruhy, ozval sa klaksón končiaci druhú časť hry.
    39:08 Konstantin PANOV - 1:1

39:08
    Jugra dal gól!
    Slovan poslal do brejku Bartoviča, ktorý bol faulovaný, arbitri hru pustili, domáci vyrobili brejk dva na dva, Panov z pravej strany poslal puk vľavo Lapenkovovi, ten vystrelil, Garnett puk vyrazil pred seba a KONSTANTIN PANOV puk zasunul do prázdnej bránky. Asistencia: Jevgenij Lapenkov.

38:46
    Garnett na konci útočného snaženia domácich, Michael ešte bol zasiahnutý hokejkou do prilby, bolo to však v rámci pravidiel.

38:15
    Medvedev skončil po súboji s Valachom na ľade, domáci fans sa búria, arbitri celú situáciu posúdili ako dovolenú.

37:47
    Hostia v plnom počte, Sersen už naskočil na hraciu plochu a môže pomôcť hosťom v boji o víťazstvo.

37:28
    Ivanov dostal osobný trest v trvaní desiatich minút a keďže ešte pri putovaní na trestnú adresoval štipľavé slová smerom k hlavnému, ten sa s ním nepáral a poslal kapitána domácich rovno pod sprchy.

37:19
    Lapenkov poslal z pravej strany spoza bránky puk pred bránkovisko, kapitán domácich Ivanov sa však k efektnému zakončeniu nedostal, zdvojila ho defenzíva hostí a Garnett puk následne poľahky zlikvidoval.

36:50
    Slovan vyhodil puk von cez všetky čiary a opäť získal čas zo svojej oslabovky.

36:42
    Jugra hrala s pukom v pásme belasých, Garnett v pokľaku zlikvidoval strelu Bortnikova z pravej strany, Igor chcel ešte dorážať, Michael mal puk pod kontrolou.

35:45
    Hákovanie Bulianskija a na trestnú odchádza Sersen, Jugra bude hrať presilovku.

35:16
    Jugra kombinuje s pukom v okolí bránky Garnetta, Slovan aj teraz pozične v bránení na výbornú.

34:16
    Mihalik vystrelil z ľavého kruhu, keď sa popri mantineli prebil s pukom do pásma, no trafil len nohu Parého, ktorý puk zblokoval do rohu klziska.

33:47
    Domáci v plnom počte, ani jedno mužstvo nevyužilo svoju krátku presilovku a ani pri hre štyroch proti štyrom sme gól nezaznamenali.

33:41
    Švarný dostal puk na ľavý kruh do voľného priestoru, Ivan pekne vystrelil, minul však bránku Gelašviliho.

33:05
    Jugra vyhrala buly v pásme a puk okamžite poslala von cez všetky čiary, čas z presilovky Slovana plynie.

33:02
    Puk opustil hraciu plochu a arbitri nariadili vhadzovanie po ľavej ruke Gelašviliho.

32:49
    Hostia v plnom počte a začína sa minútová presilová hra hostí s výhodou jedného muža.

31:47
    Kalašnikov dostal dve minúty za hákovanie, sily na ľade sa vyrovnajú.

31:47
    Kašpar sa dostal v oslabení do brejku a chcel zakončiť v nájazde na pravú stranu, bol však hákovaný Kalašnikovom, ktorý pôjde von.

30:49
    Barker dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, Slovan pôjde do štvorky.

30:46
    Sitnikov vystrelil od modrej, arbitri hru prerušili, ani som si nevšimol, kde skončil presne puk a dôvod prerušenia hry, reklamná prestávka.

29:52
    Nagy švihom vystrelil z ľavého kruhu, Gelašvili mal zakrytý výhľad, puk predsa len cez vyrážačku vyrazil pred seba, k dorážke sa hostia nedostali.

29:11
    Jugra čoraz nepríjemnejšie hryzie, Garnett nahodený puk poslal do rohu klziska a belasí môžu vyraziť do svojej akcie.

28:11
    Puk nám opäť lieta z pásma do pásma, Slovan sa konečne strelecky presadil a sám faulovaný Ladislav Nagy potrestal svoj faul.
    27:06 Ladislav NAGY - 0:1

27:06
    Slovan držal domácich v pásme, Višňovský spoza kruhov nevystrelil, posunul puk vpravo na kruh a LADISLAV NAGY vymietol pavučinu v ľavom hornom rohu Gelašviliho bránky. Asistencie: Ľubomír Višňovský a Žiga Jeglič.

26:35
    Sersen vystrelil z ľavej strany, Gelašvili puk vyrazil pred seba, Tičar spred bránkoviska nedokázal puk usmerniť do odkrytej časti bránky domácich.

26:10
    Slovan zamkol od úvodu Jugru v pásme a snáď to teraz belasým vyjde do bodky.

25:56
    Za hákovanie Nagya dostal dve minúty Beliajev, Slovan bude hrať presilovku, nuž?

25:28
    Jugra v tejto fáze hry aktívnejším tímom a o to viac nás môžu mrzieť nepremenené šance chlapcov v bielych dresoch.

24:41
    Bulianskij sa dostal s pukom z rohu klziska až k bránkovisku, vystreliť už nedokázal, belasí to tam strojnásobili a domáceho útočníka k zakončeniu nepustili.

23:55
    Medvedev vybojoval puk za bránkou belasých, nakorčuľoval s ním pred bránkovisko a tiesnený vystrelil, Garnett nastavil svoju lapačku a puk tam bezpečne ukryl.

23:07
    Slovan zakombinoval s pukom v pásme domácich, Švarný vystrelil z pravej strany, Gelašvili puk vyrazil pred seba, Nagy puk už len v dorážke spontánne poslal na bránku domácich.

22:38
    Garnett mal puk pod kontrolou, hlavný hru prerušil, Ankudinov si zbytočne vyšľapol na Kozáka.

22:21
    Tak po hre s vysokou hokejkou budeme vhadzovať pred Garnettom, od úvodu druhej tretiny sme videli dve pekné šance, Barkerov puk v bránke domácich neskončil, chýbali milimetre.

21:22
    Slovan zakombinoval s pukom v pásme Jugry, z pravej strany vystrelil najproduktívnejší hráč hostí Barker, od kruhu napriahol k vzdialenejšej žrdi a Cam puk poslal do spojnice bránky Gelašviliho.

20:15
    Kalašnikov vymyslel akciu domácich, potiahol puk do pásma, prihral ho vpravo Bortnikovovi, Igor mu puk vrátil a spoza kruhov Kalašnikov vystrelil, Garnett puk pri ideálnom výhľade vyrazil späť do hry.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 13:20.

V prvej tretine sme videli od úvodu aktívnejší Slovan, ktorý si vypracoval pekné šance na otvorenie skóre, no nevyužil ich. Najmä Surového puk pred bránkovisko Parému sa pýtal do siete, Francis však trafil hokejku Gelašviliho a ten svoj tím podržal. Slovan nevyužil svoju presilovú hru, hral ju slabo. V závere prvej tretiny to boli domáci, ktorí dostali k dispozícií dve presilovky, Slovan pozične dobre bránil a chlapci odchádzali do šatní za bezgólového stavu. Pomer striel medzi žrde v prvej časti 6:11.

20:00

19:32
    S pukom hráme v strednom pásme, pod kontrolou ho majú chlapci od Dunaja, prvú tretinu už len dohrávame.

19:17
    Hostia v plnom počte, Slovan aj svoje druhé oslabenie prežil bez vážnejšej ujmy.

18:33
    Jugra opäť zamkla Slovan v pásme a točí to pred Garnettom, hostia jej priestor na palebnú pozíciu neposkytujú.

18:05
    Slovan poslal puk za bránkovú čiaru domácich a získal cenné sekundy zo svojho oslabenia.

17:53
    Sitnikov vystrelil od modrej z pravej strany, minul bránku Garnetta, Slovan puk poslal von mimo svoje pásmo.

17:17
    Skokan dostal dve minúty za hákovanie a Slovan bude hrať opäť v oslabení.

17:05
    Sersen nahodil puk do útočného pásma, Skokan bojuje o puk v pásme domácich.

16:38
    Jugra po presilovke s pukom v pásme hostí, Slovan sa v tejto fáze len a len bráni útočným kombináciám domácich.

15:53
    Hostia v plnom počte, Jugra hrala presilovku lepšie, ako predtým hostia, zmena skóre sa však neudiala.

15:05
    Slovan vyhodil puk von z pásma a oba tímy posielajú na ľad čerstvé sily.

14:59
    Jugra to roztočila pred Garnettom, Bortinkovov puk Michael vyrazil späť do hry, Kalašnikov strelou z pravej strany minul bránku hostí.

14:43
    Kalašnikov vystrelil do modrej, jeho puk ku Garnettovi nedorazil, Jugra s pukom na hokejkách v pásme belasých.

13:53
    Sersen dostal dve minúty za držanie, presilovku si zahrá teraz Jugra.

13:42
    Skalický zblokoval puk po strele domácich od mantinelu od modrej, Garnett zasahovať nemusel, Jugra s pukom v pásme hostí.

13:15
    Kašpar operoval s pukom na hokejke za bránkou domácich, prihrať ho pred bránku nedokázal, domáci ho odzbrojili a puk len vyhodili von zo svojho pásma.

12:45
    Puk po buly skončil v lapačke Garnetta, hra prerušená, vhadzujeme opäť po ľavej ruke gólmana belasých.

12:25
    Garnett zlikvidoval puk z hokejky domácich a po reklamnej prestávke vhadzujeme v obrannom pásme hostí.

12:12
    Paré zahodil tutovku, dostal z ľavej strany puk medzi kruhy od Surového, Francis vystrelil, Gelašvili puk oblúčikom vyrazil ponad bránku za bránkovú čiaru!

11:19
    Nagy spoza kruhu nahodil puk za bránku, hostia ho dokorčuľovali skôr ako domáci vďaka Jegličovi, Slovan herne lepším tímom, chýba tomu už len to pravé hokejové korenie – gól v sieti Gelašviliho.

10:56
    Jugra opäť len vyhodila puk von z pásma, Slovan aktívnejším tímom, defenzíva domácich zatiaľ odoláva.

10:26
    Zakázané uvoľnenie domácich, Jugra sa viacmenej bráni akciám hostí, chcelo by to veru otvoriť účet a pritiahnuť pokoj na hokejky hráčov v bielych dresoch.

09:36
    Viedenský mohol otvoriť účet dnešného večera, večera v Chanty-Mansijsku, jeho puk v bránkovisku zachytil na špičke betónu Gelašvili a Marekovi sa puk za bránkovú čiaru dostať nepodarilo.

09:19
    Domáci v plnom počte, Slovan svoju prvú presilovú hru v zápase nevyužil.

09:03
    Švarný vystrelil z ľavej strany spoza kruhu, jeho puk zblokovali hráči na kruhu, puk potom opustil útočné pásmo hostí.

08:36
    Jugra opäť vyhodila puk von z pásma, Slovan zatiaľ pod tlak domácich vo svojej presilovej hre nedostal.

08:11
    Paré preveril pozornosť Gelašviliho, ktorý ale radovať sa fans pod Tatrami nedovolil.

07:57
    Slovan stratil útočné pásmo, Jugra puk na čas poslala až k Michaelovi Garnettovi, počkáme si na ďalšiu akciu hostí.

07:19
    Za hákovanie Jegliča pri streľbe dostal dve minúty Sitnikov a presilovku si zahrá Slovan.

07:10
    V rohu klziska sa stratil puk z dohľadu rozhodcov, hra je prerušená a budeme v nej pokračovať po reklamnej prestávke.

06:18
    Jugra nahodila puk do pásma hostí a oba tímy striedajú, až dokončia túto činnosť, Slovan pôjde do útoku.

05:37
    Oba tímy zvolili od úvodu vcelku slušné tempo, puk lieta z pásma do pásma, gólmani na oboch stranách veľa práce nemajú.

04:39
    Tičar nahodil puk do rohu klziska, Jeglič hľadal prihrávkou z bránkovej čiary pred bránkoviskom Nagya, nepodarilo sa to.

03:50
    Skalický zvláda dlhý súboj za bránkou so Ševčenkom, útočník hostí domácich k vytvoreniu palebnej pozície nepustil.

03:10
    Slovan hral minútu s pukom v pásme domácich, dobre kombinoval, defenzíva domácich mu ale streleckú príležitosť vytvoriť si nedovolila.

02:14
    Lapenkov len nahodil z ľavého kruhu na Garnetta, Michael rotujúci puk schoval bez problémov do lapačky.

01:42
    Jugra vyhodila puk von cez všetky čiary, zakázané uvoľnenie to nebolo, Valach začína útočnú akciu hostí.

00:55
    Tičar bol v šanci, dostal puk spoza bránky na ľavú stranu bránkoviska, prešiel s pukom na palici popred bránkovisko, puk prehodiť Gelašvilimu za chrbát sa mu nepodarilo.

00:20
    Tičar vyhral úvodné buly zápasu, Slovan puk nahodil do pásma domácich, strelu na bránku Jugry sme však nevideli.

00:01

Slovan dnes v bielych dresoch, domáci tím nastúpil na duel v modrých dresoch, o chvíľku začíname.

Oba tímy už máme na hracej ploche, vypočujeme si hymny Slovenskej republiky a Ruskej federácie a všetko bude prichystané k úvodnému buly zápasu.

Príjemné poludnie a dobrú chuť k obedu želám všetkým priaznivcom športu, obzvlášť hokeja a obzvlášť priaznivcom jediného slovenského účastníka v KHL – HC Slovan Bratislava. Dnes to belasí rozbalia na ľade Jugry. V októbri v Bratislave domáci vyhnali Fokina z bránky už v 17. minúte duelu po góloch Lušňáka, Tičara a Jegliča, uvidíme, ako si dnes bude v bránke od úvodu počínať Gelašvili, aj jeho striedanie, z titulu slabšej formy, by sme veru prijali.

Jugra Chanty-Mansijsk:

HC Slovan Bratislava:

Rozhodca:

Dejev, Safiullov – Golovľov, Šišlo.

HC Slovan sa vydal v sobotu na štvorzápasový trip a v úvodnom zápase si zmeria sily s hráčmi klubu Jugra Chanty-Mansijsk. Osobitnú príchuť bude mať zápas pre Lukáša Kašpara, ktorý obliekal modro-zelený dres Jugry. V októbri zvíťazil na bratislavskom ľade domáci Slovan a to hladko po výsledku 6:0, Slovan ťahá víťaznú sériu piatich zápasov, naopak, Jugra v ostatných štyroch zápasoch vyšla bodovo naprázdno. Nuž, kiež by obe série aj po nedeľňajšom zápase pokračovali ďalej.

Jugra Chanty-Mansijsk, klub založený v roku 2006. Chanty-Mansijsk, mesto v Ťumenskej oblasti v autonómnom okruhu Jugra, preslávené celosvetovo predovšetkým organizovaním vrcholných lyžiarskych podujatí v behu na lyžiach a biatlone. Hokejový klub Jugra hneď po vzniku vyhral druhú hokejovú divíziu a o rok neskôr aj prvú hokejovú divíziu. V nasledujúcich dvoch ročníkoch vyhral klub Vyššiu hokejovú ligu, čo je druhá najvyššia hokejová súťaž v Rusku a rok na to klub zavítal medzi elitu v KHL. V jej piatich ročníkoch obsadil 11., 14., 17., 22. a 25. miesto. Domáce zápasy hráva Jugra v Kultúrno-zábavnom komplexe s názvom Aréna-Jugra, ktorá má kapacitu 5.500 divákov.

Modro-zelený dres klubu obliekajú výlučne hráči Ruskej federácie, hlavným trénerom mužstva je domáci lodivod Pavel Pavlovič Jezovskich.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenala Jugra z 36 zápasov 46 bodov, Slovan odohral rovnaký počet zápasov a získal celkom 51 bodov. V uplynulej sezóne sa súperi spolu stretli len jedenkrát, Slovan na ľade súpera zvíťazil gólom Nagya 4:3 po samostatných nájazdoch. Celková bilancia súperov v KHL je vcelku zaujímavá, zo šiestich odohraných zápasov sa až v štyroch zrodila remíza v riadnom hracom čase.

Najproduktívnejším hráčom v tíme hostí je obranca Cam Barker s 26 kanadskými bodmi (8+18), v závese sa drží Lukáš Kašpar s 21 bodmi (7+14). V tíme domácich je najproduktívnejším Igor Bortnikov s 18 kanadskými bodmi (10+8), v závese mu dýcha na chrbát Konstantin Panov so 17 bodmi (7+10). Gólman hostí Barry Brust disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 90,9% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,32 gólov na zápas, Michael Garnett s 91,2% úspešnosťou drží priemer 2,51 gólov na zápas Na druhej strane Vladislav Fokin s 92,4% úspešnosťou zásahov pri priemere 2,63 gólov na zápas, Georgij Gelašvili92,2% úspešnosť zásahov s priemerom 2,63 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Arena Jugra uvidí v akcii slovenského zástupcu v KHL a onlajny.eu vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujú aktuálne dianie na ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 12:30.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 40. Panov (Lapenkov) – 28. Nagy (Višňovský, Jeglič), 50. Skokan (Lušňák), 59. Miklík (Kašpar)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Kalašnikov, Želdakov, Mamkin, Antonov, Pogorišný, Vasilčenko, Ugolnikov, Chvostov – Sitnikov, Panov (A), Bortnikov – Varfolomejev, Ivanov (C), Lapenkov – Bulianskij, Taratuchin, Medvedev – Ševčenko, Ankudinov, Beliajev
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Sersen (A), Višňovský, Barker, Švarný, Valach, Mihalik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Bartovič (A), Surový (C), Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan

Rozhodca: Dejev, Safiullov – Golovľov, Šišlo