Žilina – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | B. Bystrica – Skalica | 5:0 (kon.) | | | Poprad – Košice | 1:4 (kon.) |
Nitra – Trenčín | 4:2 (kon.) | | | Piešťany – Martin | 4:0 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trnava | 5:3 (kon.) | | | Michalovce – Pov. Bystrica | 0:0 (odl.) | | | Topoľčany – Lipt. Mikuláš | 4:3 (kon.) |
Prešov – Humenné | 6:5 (kon.) | | | Nové Zámky – Bardejov | 4:3 (po pr.) | | | Detva – Senica | 3:1 (kon.) |
Třinec – Sparta Praha | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Hradec Králové | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Kometa Brno | 4:2 (kon.) |
Boston – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – Nashville | 3:2 (po pr.) | | | Minnesota – Winnipeg | 1:3 (kon.) |
Anaheim – Chicago | 2:3 (po pr.) | | | Washington – Tampa Bay | 4:2 (kon.) |
Barys – Ufa | 1:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Viťaz | 4:1 (kon.) | | | Jekaterinburg – D. Moskva | 1:4 (kon.) |
Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk | 2:3 (po pr.) |
Olomouc – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 4:0 (kon.) |
Havířov – Motor ČB | 1:3 (kon.) |
koniec
Avtomobilist Jekaterinburg
1:4
(0:1, 0:1, 1:2)
Dynamo Moskva
49:56
|
Daniil Tarasov (DMS) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
|
48:49
|
Navíc si zahrají v početní výhodě, Nikita Trjamkin (JEK) jde pykat na dvě minuty za držení.
|
|
40:44
|
Dmitrij Višněvskij (DMS) vyfasoval dvě minuty za držení.
|
|
37:06
|
Jekatěrinburg však bude mít k dispozici přesilovku, na dvě minuty za podražení jde pykat Alexej Kajgorodov (DMS).
|
|
30:48
|
Nyní si navíc zahrají přesilovku, Anatolij Golyšev (JEK) vyfasoval dvě minuty za hákování.
|
|
12:20
|
Maxim Pestuško (DMS) jde pykat na dvě minuty za podražení.
|
Góly a asistencie:
46. Elo (Michnov, Koukal) – 16. Pestuško (Cvetkov), 21. Pestuško (Cvetkov, Karsums), 49. Gorovikov (Kokarev), 58. Gorovikov (Kokarev, Tarasov)
Rozhodca: Boman, Jeřábek – Maťuša, Palej
Diváci: 4800
Nepremenená penalta:
Avtomobilist Jekaterinburg:
Kovář (Ustinskij) – Kivistö, Trjamkin, Timašov, Vasiljevskij, Antonovskij, Ščemelov, Žuravljov, Turbin – Torčenjuk, Simakov, Golyšev – Michnov, Popov, Garejev – Alexejev, Koukal, Elo – Jemelin, Pankov, Polozov.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Hietanen, Višněvskij, Robinson, Nikulin, Barancev, Solovjov, Mironov – Cvetkov, Karsums, Pestuško – Těreščenko, Brjukvin, Karpov – Gorovikov, Tarasov, Babenko – Kajgorodov, Igumnov, Fjodorov – Kokarev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Hietanen, Višněvskij, Robinson, Nikulin, Barancev, Solovjov, Mironov – Cvetkov, Karsums, Pestuško – Těreščenko, Brjukvin, Karpov – Gorovikov, Tarasov, Babenko – Kajgorodov, Igumnov, Fjodorov – Kokarev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Boman, Jeřábek – Maťuša, Palej
Diváci: 4800
Vojtěch Balon
@VojtaBalon