Spišská N. Ves – Trnava 5:3 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 0:0 (odl.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.)
Prešov – Humenné 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Bardejov 4:3 (po pr.) | Detva – Senica 3:1 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 27.11.2015, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Tretia tretina strelecky patrila hosťujúcemu celku v pomere 12:25. Celkove 39:52. (20:08:27)

Žochári dokázali náročný záver ustáť a získavajú tri body!

59:03
    Hostia majú príležitosť na vyrovnanie.

59:03
    Topoľčany – Miloš Bystričan – dve minúty za podrazenie.

57:43
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sa v presilovke dokázali priblížiť gólom JÁNA CIBUĽU a záver stretnutia tak bude mať riadne dramatický náboj!
    Asistencia: Peter Bartík.

56:49
    Topoľčany – Jaroslav Niník – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy. Skvelá šanca pre hostí dotiahnuť sa k remíze!

55:46
    Topoľčany – Lukáš Majerčík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

53:02
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Liptovský Mikuláš – Juraj Kadlubiak – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

52:56
    Topoľčany – Michal Kluka – dve minúty za seknutie.

46:48
    Topoľčany – Ján Perniš – dve minúty za podrazenie.

45:33
    Liptovský Mikuláš – Tomáš Nádašdi – dve minúty za podrazenie.

40:01

Aj druhá tretina bola strelecky vyrovnaná, 17:16. Priebežne 27:27.

40:00

38:42
    Topoľčany dali gól!
    Ďalšia využitá presilovka, tentokrát gól strieľa FILIP NEMČEK a domáci odskakujú na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencie: Miloš Bystričan a Libor Káčer.

37:47
    Liptovský Mikuláš – Ján Cibuľa – dve minúty za hákovanie.

35:54
    LIBOR KÁČER vracia vedenie na stranu domácich!
    Asistencie: Miloš Bystričan a Martin Mihalik.

34:08
    Túto presilovku už Žochári využívajú a TOMÁŠ PALEČEK vyrovnáva stav!
    Asistencie: Miloš Bystričan a Martin Pavlíček.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Bosák (Káčer, M. Mihalik), 35. Paleček (Bystričan, Pavlíček), 36. Káčer (Bystričan, Mihalik), 39. Nemček (Bystričan, Káčer) – 15. Gápa (Laco, Piatka), 30. Lichanec (Uram, Brezniak), 58. Cibuľa (Bartík)

HC Topoľčany: Halo – Pavlíček, Bystričan, Perniš, Jaroslav Niník, Hain, Majerčík, Kudlej, D. Nociar – Kluka, F. Šedivý, A. Lipovský – L. Káčer, Martin Mihalik, Bosák – Toman, F. Nemček, Szalay – Jarab, Paleček, M. Záborský.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: V. Pravda – Krčula, Mezovský, F. Oravec, Nádašdi, Kadlubiak – Bartík, J. Cibuľa, Jabrocký – Uram, Lichanec, Brezniak – A. Laco, Piatka, Gápa ml.

Rozhodca: Krist – Drblík, Nosek