Togliatti – Petrohrad 2:3 (po pr.) | Kazaň – S.Moskva 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 4:5 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Soči 2:5 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 0:3 (kon.)
Lada Togliatti
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
SKA Petrohrad
cz Štvrtok 26.11.2015, 16:00 • Arena Lada • KHL

60:16
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak prodloužení nakonec příliš dlouho netrvalo! Šestnáct vteřin stačilo Petrohradu, konkrétně DMITRIJI KALININOVI na to, aby svému týmu připsal bonusový bod. Asistence: Ilja Kovalčuk, Maxim Čudinov.
    60:16 Dmitrij KALININ - 2:3
    55:45 Joakim LINDSTRÖM - 2:2

55:45
    Po první střele se puk dostal na hokejku JOAKIMA LINDSTRÖMA a ten neměl problém dostat puk za záda rozhozeného gólmana. Asistence: Alexandr Kadějkin
    20:37 Vasilij STRELCOV - 2:1

20:37
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Domácí nyní skórují ve vlastním oslabení! VASILIJ STRELCOV přetlačil obránce a tvrdou ranou do rohu branky rozvlnil síť. Bez asistence.
    12:30 Dmitrij VOROBJOV - 1:1

12:30
    Přesně po dvou minutách hry je srovnáno. Po první střele vyrazil Koskinen puk. Ten následně Bělousov poslal na modrou na hokejku DMITRIJE VOROBJOVA. Jeho střela si našla cestu do sítě. Asistence: Georgij Bělousov.
    10:30 Alexandr KADĚJKIN - 0:1

10:30
    Do pásma se probojoval Kovalčuk, který našel na křídle ALEXANDRA KADĚJKINA. Ten táhlou střelou poslal puk nad rameno Masalskise a otevřel tak skóre utkání. Asistence: Ilja Kovalčuk, Maxim Čudinov

Antonín Domanický

Góly a asistencie: 13. Vorobjov (Bělousov), 21. Vasilij Strelcov – 11. Kadějkin (Kovalčuk, Čudinov), 56. Lindström (Kadějkin), 61. Kalinin (Kovalčuk, Čudinov)

Lada Togliatti: Masalskis (Kasunin) – Vorobjov, Romanov, Gurkin, Viklund, Malenkich, Bolšakov, Putilov – Bělousov, Krysanov, Mastrjukov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov – Komarov, Valujskij, Mokšancev – Gurjanov.
    SKA Petrohrad: Koskinen (Skrynnik) – Voynov, Judin, Kalinin, Čudinov, Zubarev, Bělov, Rukavišnikov – Kovalčuk, Kadějkin, Ponikarovskij – Dadonov, Šipačjov, Gusev – Koskiranta, Lindström, Barabanov – Nekolenko, Burdasov, Ketov – Kablukov.

Rozhodca: Kaval, Sergejev – Parfjonov, Sysujev.

Diváci: 6.100