Togliatti – Petrohrad 2:3 (po pr.) | Kazaň – S.Moskva 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 4:5 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Soči 2:5 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 0:3 (kon.)
Jokerit Helsinki
2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
HK Soči
cz Štvrtok 26.11.2015, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

58:20
    Příliš mnoho hráčů na ledě na straně hostujícího týmu.

53:25
    Jormakka oslabuje domácí tým za nedovolené bránění a následuje poměr hráčů 4 na 3.

50:37
    Další osobní trest! Soči se naprosto zbytečně oslabuje. 5+10 do konce utkání dostává i Jalasvaara za podražení.

50:07
    Kazijonov dnes dohrál. Po nevybíravém zákroku dostává 5+10 minut do konce utkání za faul kolenem a domácí fanoušci ho vyprovází pískotem.

46:15
    Kazijonov odchází na trestnou lavici za podražení a Jokerit má možnost přiblížit se soupeři ve skóre.

41:33
    Jensen si pomohl u mantinelu nedovoleným bráněním a hosté mají další početní výhodu.

27:40
    Petterson dostává trest na 2 minuty za nedovolené bránění.

16:50
    Olimb dostává trest na 2 minuty za hákování a Helsinki půjdou znovu do čtyřech.

12:24
    Wirtanen ostře atakoval soupeře u mantinelu a odchází si odpočinout za pískotu diváků v hale. Soči bude hrát 5 na 3!

11:07
    Jaakola odchází na trestnou lavici za vysokou hůl a Soči má možnost další početní převahy.

05:20
    Jokerit si zahraje další přesilovou hru po provinění Mamaševa.

01:59
    Poměr na ledě se vyrovná. Na trestnou lavici odchází Krikunov za vysokou hůl a bude pokračovat hra 4 na 4.

01:39
    Sochi si zahraje první přesilovku, vyloučen je na 2 minuty Regin za držení hole.

Jan Šíma

Góly a asistencie: 7. Regin (Kozun, Kapanen), 27. Sallinen (Poysti, Larsen) – 27. Kostycin (Mamašev, Krikunov), 36. Kazionov, 40. Mamašev (Maxwell, Krikunov), 42. Kosticyn (Pajgin), 45. Petersson (Sčastlivy)

Jokerit Helsinki: Karlsson (17.Helenius) – Jaakola, Lajunen, Jormakka, Kapanen, Olimb – Larsen, Jensen, Joensuu, Regin, Kozun – Todd, Ohtamaa, Rita, Wirtanen, Hagman – Maki, Sallinen, Poysti.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Kuzněcov, Mamašev, Krikunov, Kazijonov, Kosticyn – Bernatsky, Semenov, Petersson, Maxwell, Skačov – Pajgin, Jarasvaara, Anisin, Ščastlivy, Warn – Kazijonov, Jabukov, Lyudičin, Ščegolkov.

Rozhodca: Cyplakov, Buturlin (RUS)