Togliatti – Petrohrad 2:3 (po pr.) | Kazaň – S.Moskva 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 4:5 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Soči 2:5 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 0:3 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Vítězství CSKA ještě zpečetil v poslední vteřině muž nejpovolanější – kapitán ALEXANDER RADULOV. Asistence: Arťjom Sergejev.

59:15
    A hrají bez brankáře.
    Nikita ZAJCEV - 1:0

56:58
    Domácí si vytvořili opravdu drtivý tlak, a ten nemohl skončit jinak než gólem. Metsolovo kouzlo odčaroval svižnou střelou od modré čáry střelecky velmi aktivní NIKITA ZAJCEV, a dost možná tak rozhodl o výhře CSKA. Asistence: Dmitrij Kugryšev, Bogdan Kiselevič.

56:23
    Domácí nádhernou kombinací na jeden dotyk vyšachovali obranu Amuru, ale Radulov zblízka netrefil bránu.

55:08
    Velká nepříjemnost pro hosty. Po faulu Vladislava Ušenina budou hrát oslabení čtyři na pět. To může rozhodnout.

55:05
    A tak málem mohli udeřit jako blesk z čistého nebe hosté. Gračjov ovšem zblízka poslal kotouč mimo bránu.

54:40
    Po Zajcevově střele dorážel zblízka Muršak. Domácí ale stále narážejí na tu samou překážku jménem Juha Metsola.

54:29
    Hokejisté Chabarovsku jsou pod tlakem, a tak si jejich trenér vzal oddechový čas.

48:55
    Radulov dostal přihrávku před bránu, ale ani on se tváří v tvář Metsolovi neprosadil.

47:22
    Sergejev našel parádním pasem od mantinelu před bránou nikým nehlídaného Telegina, jehož vychytal skvělý Metsola.

45:03
    Kiselevič vypálil od modré, puk se zastavil ve skrumáži, kde se k němu jako první dostal Radulov, jehož zakončení ovšem vychytal parádním zákrokem Metsola.

44:14
    Pihlström prokázal dobrý tah na bránu a od mantinelu se prodral až před Metsolu. Jeho zakončení ovšem nebylo stoprocentní, protože byl faulován. Mužem, který nedovoleně zakročil proti finskému šikulovi, byl Danil Stalnov, který dostal dvě minuty za hákování.

43:17
    Litovčenko se ocitl v dobré střelecké pozici. Z mezikruží Sorokina nepřekonal.

40:55
    Hosté si zpříjemní začátek třetí třetiny přesilovou hrou. Dvě minuty za hrubost obdržel Sergej Andronov.

Rozhodčí gól neuznal, protože byl do brány kopnut úmyslně. A tak v tuto chvíli pokračujeme za bezbrankového stavu!

39:35
    Hodně bizarní moment. Domácí se už radovali z branky poté, co Radulov našel před brankovištěm jednoho ze svých spoluhráčů, který zřejmě bruslí poslal kotouč mezi tři tyče. Rozhodčí poté jel konzultovat situaci s videorozhodčím. Konzultace by se ale zřejmě protáhla, a tak rozhodčí pětadvacet vteřin před oficiálním koncem druhé třetiny poslal hokejisty do kabin. O tom, zda gól platí, rozhodčí rozhodnou v poklidu o přestávce. Po klasické přestávce mezi třetinami se zřejmě nejprve dohraje 25 vteřin a pak si obě mužstva vymění strany.

38:17
    Do přečíslení dva na jednoho se dostali i hosté. Zakončení na sebe vzal Tomáš Zohorna, jeho střelecký pokus Sorokin vyrazil. Tak konečně utkání začíná nabírat na obrátkách.

37:38
    V další výborné šanci Kugryšev, který vybruslil z pravého kruh do mezikruží a odtud zblízka hodně důsledně vyzkoušel Metsolu, který vytáhl důležitý zákrok.

37:05
    Největší šance CSKA v zápase. Muršak se dostal s Radulovem do přečíslení dva na jednoho. Slovinský útočník se snažil přihrát kapitánovi svého družstva, to se mu nakonec nepovedlo, přesto zajímavá šance.

33:58
    Největší šanci si hokejisté Amuru schovali do doby po konci přesilové hry. Jeden z obránců Chabarovsku trefil od modré čáry tyč Sorokinovy brány.

31:33
    Kotouč Gračjovovi ujel kvůli tomu, že byl faulován. Hráčem, který útočníka Amuru fauloval, byl Vladimir Žarkov, který si odpyká dvouminutový trest.

24:57
    Hosté pomalu vystrkají "růžky". Skladničenko dostal dobrou přihrávku před bránu, z bezprostřední blízkosti ale připraveného Sorokina nepřekonal.

20:22
    Domácí si zahrají na úvod druhé periody svou druhou přesilovku. Dvouminutový trest obdržel Arťojm Zub.

15:05
    Snad první větší šance zápasu. Muršak se ocitl v blízkosti Metsoly. Finský gólman vyrazil pokus slovinského útočníka na ochrannou síť.

10:27
    Zatím hodně ospalou partii může oživit druhá přesilová hra Amuru. Tu si hosté zahrají po faulu Žarkova, který dostal dvě minuty za držení.

06:19
    Alexandru Radulovovi se asi na trestné lavici zalíbilo. Proslulý ruský útočník se na ni ocitl hned v první minutě a teď se tam objeví znovu. Tentokrát dostal dvě minuty za hákování, Chabarovsk si zahraje první početní výhodu.

01:54
    Zajímavá přesilovka čtyři na tři pro CSKA: Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Jevgenij Kurbatov.

00:41
    Tak to netrvalo dlouho. Alexander Radulov se dostal do rozmíšky s Arťjomem Zubem. Rozhodčí oba hráče poslal na dvě minuty na trestnou lavici.