Spišská N. Ves – Bardejov | 3:11 (kon.) | | | Humenné – Michalovce | 2:5 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 8:1 (kon.) |
Nové Zámky – Senica | 4:6 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 5:2 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 5:1 (kon.) |
Dallas – Ottawa | 4:7 (kon.) | | | Anaheim – Calgary | 5:3 (kon.) |
Novokuzneck – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Jekaterinburg – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk | 1:4 (kon.) |
Nižnekamsk – D. Moskva | 5:3 (kon.) |
Motor ČB – Benátky n/J | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Prostějov | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Slavia | 5:2 (kon.) |
Šumperk – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 5:0 (kon.) | | | Litoměřice – Most | 2:0 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 1:4 (kon.) |
koniec
Traktor Čeljabinsk
1:4
(0:2, 0:1, 1:1)
Metallurg Magnitogorsk
46:08
|
Kaletnik se provinil podražením v rohu kluziště a nabízí Traktoru další přesilovou hru.
|
|
40:43
|
Kručinin byl ostře stražen ve středovém kruhu a Batyršin dostává trest na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku!
|
|
24:04
|
Jan Kovář je vyloučen na 2 minuty za držení a Čeljabinsk má první přesilovou hru.
|
|
06:18
|
Filip Novák (CLJ) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a Magnitogorsk má první přesilovou hru.
|
Góly a asistencie:
53. Gubarev – 1. Wolski, 20. Mozjakin (Wolski), 22. Potěchin, 49. Osipov (Mozjakin, Wolski)
Rozhodca: Bukin (RUS), Sidorenko (BLR), (Lazarev, Otmachov)
Diváci: 7500
Nepremenená penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Francouz (Nazarov) – Quint, Borodkin, Novák, Šinin, Petrov, Pervyšin, Žuldikov, Klimontov – Gubarev, Popov, Rybakov, Pestunov, Glinkin, Osnovin, Čistov, Růžička, Jakutsenja, Kokujov, Penkovsky, Kručinin, Klimontov.
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, Osipov, Antipin, Batyršin, Bereglazov, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Kaletnik, Železkov, Timkin, Zaripov, Charytinsky, Platonov, Filippi, Kovář, Osala, Kosov, Potechin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, Osipov, Antipin, Batyršin, Bereglazov, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Kaletnik, Železkov, Timkin, Zaripov, Charytinsky, Platonov, Filippi, Kovář, Osala, Kosov, Potechin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bukin (RUS), Sidorenko (BLR), (Lazarev, Otmachov)
Diváci: 7500
Jan Šíma
@HonzaSim