Bulldogs – Litvínov 10:4 (kon.) | Tatran – Královské Vinohrady 6:2 (kon.) | Ostrava – Sparta 10:3 (kon.)
Bulldogs Brno
10:4 (3:1, 3:1, 4:2)
SK Bivoj Litvínov
cz Nedeľa 22.11.2015, 17:00 • MSH Vodova, Brno • Livesport Superliga (CZ) • 11. kolo

58:15
    Dokonce dvojitá početní výhoda pro Brňany. Za hrubost si jde vedle svého kamaráda sednout Černý. Dovrší domácí desítku?

57:36
    Ze středu hřiště pálil Brom, který sice gólmana nepřekonal, ale jako malou cenu útěchy může brát faul Běhavého, jenž si jde za nedovolené vrážení odpykat trest.

49:26
    Ve stejném čase ale dochází ke kuriózní situaci. Skórující hráč totiž nebyl v zápise, tím pádem sice branka platí, jenže Skalitz zároveň dostává červenou kartu a pro Brno je tu pětiminutová přesilovka.

46:48
    Navíc přichází další přesilová hra pro Brňany. Skuhrovec si jde odsedět dvouminutový trest za hrubost.

42:13
    Možnost navýšení skóre pro Brňany. Hocelík je vyloučen na dvě minuty za sekání.

35:38
    První přesilovou hru si zahrají také domácí. Za hrubost si jde na dvě minuty posedět Plomer.

26:39
    Částkovi uprchl hráč za jeho záda, a tak musel zatáhnout za záchranou brzdu. Díky tomu je vyloučen na dvě minuty za blokování hole.

Daniel Havel

Góly a asistencie: 6. Koutný (Jakůbek), 16. Juhaňák (Žižka), 18. Mendrek (Coufal), 23. Krajcigr (Koutný), 32. Krajcigr (Koutný), 37. Juhaňák (Žižka), 44. Mendrek (Juhaňák), 46. Krajcigr (Jakůbek), 54. Jakůbek, 60. Mendrek (Coufal) – 17. Hertl (Skuhrovec), 26. Hertl (Procházka), 45. Plomer (Hocelík), 50. Skalitz (Nergl)

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Hauser, Brom, Kadlec, Jalový, Částek, Coufal, Juhaňák, Jeski, Koutný, Mendrek, Bauer, Hronek, Krajcigr, Žižka, Jakůbek (C)

Trenéři: Rostislav Kohút, Jan Kadlec

SK Bivoj Litvínov: Hruška (Hejkal) – Horák, Werner, Kašpárek, Novotný, Běhavý, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Mergl, Procházka, Khek (C), Skuhrovec, Skalitz

Trenér: Daniel Hulič

Rozhodca: Lukáš Svrček, Radim Waliczko