Carolina – Toronto 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Nashville 4:0 (kon.) | Detroit – LA Kings 3:2 (kon.)
NY Islanders – Montreal 3:5 (kon.) | Calgary – Chicago 2:1 (po pr.) | Edmonton – NJ Devils 5:1 (kon.)
Calgary Flames
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Chicago Blackhawks
cz Sobota 21.11.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

38:31
    Budeme sledovat komerční přestávku, ale ještě předtím také vyloučení z domácích řad. Početní výhodu si zahrají hosté, protože dvě minuty za podražení inkasuje český hokejista Michael Frolík (CGY).

30:04
    Přesilovku si po skončení komerční přestávky zahrají domácí barvy, jelikož dvě minuty za podražení dostává hostující hokejista Brent Seabrook (CHI). Využijí Plameny přesilovku?

18:17
    Počet mužů na ledové ploše se ale znovu srovná. Vyloučen Johnny Gaudreau (CGY) za držení protihráče.

17:20
    Na trestnou lavici nyní míří i hostující hokejista, konkrétně Niklas Hjalmarsson (CHI), jenž se dle rozhodčích provinil držením kotouče.

16:46
    Přesilovou hru si zahrají hokejisté Chicaga, vyloučen je totiž domácí muž Dougie Hamilton (CGY) za držení.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 16. Monahan (Russell, Gaudreau), 62. Gaudreau – 17. Anisimov (Seabrook, Kane)

Calgary Flames: Rämö (Ortio) – Brodie, Giordano, Hamilton, Russell, Wideman, Engelland – Raymond, Monahan, Gaudreau – Frolík, Backlund, Bennett – Jones, Stajan, Colborne – Bollig, Jooris, Ferland
    Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, van Riemsdyk, Rozsíval, Daley – Hossa, Toews, Daňo – Kane, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Kruger, Shaw – Garbutt, Kero, Mashinter

Rozhodca: Joannette, Kowal – Cvik, Grandt

Diváci: 19 289