Nitra – Orange 20 | 5:2 (kon.) |
Winnipeg – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Detroit – Washington | 1:2 (po pr.) | | | Edmonton – Chicago | 3:4 (po pr.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 0:3 (kon.) | | | Vladivostok – Novokuzneck | 2:1 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Kazaň | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Ufa – Togliatti | 5:1 (kon.) | | | Jaroslavľ – Jekaterinburg | 7:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – HC Slovan | 0:2 (kon.) |
Čerepovec – Záhreb | 4:0 (kon.) | | | Helsinki – Omsk | 2:3 (po pr.) | | | Petrohrad – Barys | 5:1 (kon.) |
Soči – Jugra Chanty-Mansijsk | 5:1 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 0:1 (kon.) | | | Liberec – HC Plzeň | 7:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Chomutov – Sparta Praha | 2:4 (kon.) | | | Slavia – Hradec Králové | 2:4 (kon.) |
koniec
Admiral Vladivostok
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
Metallurg Novokuzneck
45:50
|
Vyloučení – Alexej Ugarov (VLD) – 2 minuty – podražení.
|
|
33:00
|
Vyloučení – Mark Skutar (NOV) – 2 minuty – hákování.
|
|
26:40
|
Vyloučení – Maxim Mamin (VLD) – 2 minuty – zdržování hry, vyhození puku do hlediště.
|
|
08:02
|
Vyloučení – Kirill Voronin (VLD) – 2 minuty – hra vysokou holí.
|
|
01:06
|
Vyloučení – Michail Kuklev (NOV) – 2 minuty – krosček.
|
Góly a asistencie:
4. Podsenďjalov (Makarov, Glaskov), 46. Sajustov (Blum) – 45. Kousal (Kozakov)
Rozhodca: Buturlin, Kulakov – Aljošin, Ivanov (všichni RUS)
Diváci: 5.222
Nepremenená penalta:
Admiral Vladivostok:
Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis (C), Zemčjonok, Rafikov, Glazkov, Lisov, Mnacjan – Makarov, Kuzněcov, Podsenďjalov – Lugin (A), Dugin, Voronin – Alševskij, Alexandrov, Sajustov – Mamin, Ugarov (A), Gorškov – Fisenko
Trenér: Alexander Andrijevskij (BĚL)
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Novokuzneck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Faichild, Kuklev, Ljamkin, Glebov, Kamalov, Skutar, Amirov – Kaprizov, Kazakov, Stoa (A) – Kousal, Drugov, Mitrjakov – Butuzov, Romanov (C), Komaristij (A) – Zemčenko, Makarenko, Orlov
Trenér: Nikolaj Solovjov (RUS)
Náhradníci:
Tréner:
Trenér: Alexander Andrijevskij (BĚL)
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Novokuzneck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Faichild, Kuklev, Ljamkin, Glebov, Kamalov, Skutar, Amirov – Kaprizov, Kazakov, Stoa (A) – Kousal, Drugov, Mitrjakov – Butuzov, Romanov (C), Komaristij (A) – Zemčenko, Makarenko, Orlov
Trenér: Nikolaj Solovjov (RUS)
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Buturlin, Kulakov – Aljošin, Ivanov (všichni RUS)
Diváci: 5.222
Jaroslav Přib
@JaroslavPrib