MFK Zvolen – Lok. Košice | 1:0 (kon.) |
Slovinsko – Ukrajina | 1:1 (kon.) | | | Dánsko – Švédsko | 2:2 (kon.) |
Rusko – Chorvátsko | 1:3 (kon.) | | | Turecko – Grécko | 0:0 (kon.) | | | Luxembursko – Portugalsko | 0:2 (kon.) |
Belgicko – Španielsko | 0:0 (zruš.) | | | Slovensko – Island | 3:1 (kon.) | | | Poľsko – Česko | 3:1 (kon.) |
Rakúsko – Švajčiarsko | 1:2 (kon.) | | | Nemecko – Holandsko | 0:0 (zruš.) | | | Taliansko – Rumunsko | 2:2 (kon.) |
Anglicko – Francúzsko | 2:0 (kon.) |
Gruzínsko – Švédsko | 0:1 (kon.) | | | Azerbajdžan – Rusko | 3:0 (kon.) | | | Bielorusko – Cyprus | 2:2 (kon.) |
Slovinsko – Srbsko | 2:0 (kon.) | | | Taliansko – Litva | 2:0 (kon.) | | | Nemecko – Rakúsko | 4:2 (kon.) |
Slovensko – Holandsko | 4:2 (kon.) | | | Izrael – Portugalsko | 0:3 (kon.) | | | Dánsko – Arménsko | 2:0 (kon.) |
Chorvátsko – Španielsko | 2:3 (kon.) | | | Wales – Rumunsko | 1:1 (kon.) | | | Sev. Írsko – Ukrajina | 1:2 (kon.) |
Pardubice – Sparta Praha | 1:0 (kon.) |
koniec
Bielorusko
2:2
(1:2)
Cyprus
90
|
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Pavlovets (Bělorusko).
|
|
80
|
Žlutou kartu dostává Karpovich (Bělorusko).
|
|
40
|
To už ale neplatí pro Zinoviche, který stáhl unikajícího Kastanose, a dostává tak zaslouženou kartu.
|
|
17
|
Žlutou kartu dostává Pavlovets (Bělorusko).
|
|
13
|
Žlutou kartu dostává Mouktaris (Kypr).
|
Góly:
11. Rassadkin, 48. Savitski – 6. Antoniou, 42. Makris
Rozhodca: Roomer Tarajev (EST) – Dmitri Vinogradov (EST), Raul Kaivoja (EST)
Diváci:
Karty: 17. Pavlovets (BLR), 40. Zinovich (BLR), 80. Karpovich (BLR) – 13. Mouktaris (CYP) 90. Pavlovets (BLR)
Nepremenená penalta:
Bielorusko:
Vasilyuchek – Pavlovets, Evdokimov, Karpovich, Poznyak – Zinovich, Yablonski(C), Gromyko, Savitski, Klimovich – Rassadkin
Náhradníci: Chichkan – Zaleski, Zolotov, Teslyuk, Yarotski, Douhel, Sidorenko
Tréner:
Cyprus: Panayi (C) – Karo, Mouktaris, Antoniou, Aresti – T. Ioannou, Panagi, Djamas, Papafotis – Makris, Kastanos
Náhradníci: Tasouris – А. Kyriakou, Kousoulos, Katelaris, Fragkeskou, Ilia, Pittas
Tréner:
Náhradníci: Chichkan – Zaleski, Zolotov, Teslyuk, Yarotski, Douhel, Sidorenko
Tréner:
Cyprus: Panayi (C) – Karo, Mouktaris, Antoniou, Aresti – T. Ioannou, Panagi, Djamas, Papafotis – Makris, Kastanos
Náhradníci: Tasouris – А. Kyriakou, Kousoulos, Katelaris, Fragkeskou, Ilia, Pittas
Tréner:
Rozhodca: Roomer Tarajev (EST) – Dmitri Vinogradov (EST), Raul Kaivoja (EST)
Diváci:
Jiří Hendrich