Gruzínsko – Švédsko 0:1 (kon.) | Azerbajdžan – Rusko 3:0 (kon.) | Bielorusko – Cyprus 2:2 (kon.)
Slovinsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Taliansko – Litva 2:0 (kon.) | Nemecko – Rakúsko 4:2 (kon.)
Slovensko – Holandsko 4:2 (kon.) | Izrael – Portugalsko 0:3 (kon.) | Dánsko – Arménsko 2:0 (kon.)
Chorvátsko – Španielsko 2:3 (kon.) | Wales – Rumunsko 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Slovensko
4:2 (0:2)
Holandsko
Utorok 17.11.2015, 18:00 • Futbalový štadión Myjava (Myjava) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 8

Dokonalý druhý polčas v podaní našich mladíkov. Videli sme dva úplne rozdielne polčasy. V prvom bola naša hra úplne zlá a tak sme prehrávali 2:0 po dvoch góloch Janssena, No do druhého polčasu nastúpil Tomáš Brigant a po preskúpení vo formácii sa naši hráči dostali do hry a pridali hneď štyri góly! Po dnešnej famóznej výhre nad Holandskom sme na čele skupiny a stále máme na svojom konte len 4 zápasy. Dnešný druhý polčas bol ako z toho najkrajšieho futbalového sna. To čo predviedli naši hráči si zaslúži klobúk dole. Aj po tomto zápase zostáva, že gól od Holandska sme dostali len z kopačky Janssena. Platí taktiež, že sme jediný tím, ktorému sa podarilo streliť gól proti Holandsku (nám sa to podarilo hneď sedemkrát!) a taktiež zostáva, že sme jediný tím, ktorý určite neprehrá s Holandskom.

Ďakujem vám za pozornosť pri dnešnom sledovaní online textového prenosu zápasu Slovensko U21 vs Holandsko U21. (19:58:28)

90+4

90+3
    Slovensko dalo gól!
    Gól strelil ZREĽÁK. Na druhýkrát dal Zreľák taktiež gól.

90+3
    Penalta sa bude opakovať. Gól neplatí pre vbehnutie hráčov do pokutového územia.

90+3
    Žltú kartu dostáva Luckassen (Holandsko).

90+3
    PENALTA pre náš tím! Adam Zreľák vysunul Dávida Ivana, ktoré sfauloval Luckassen.

90+2
    Útočný faul holandského kapitána. Cenné sekundy pre náš tím.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty. Loptu majú však v podobe priameho kopu Holanďania.

90+1
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza za potlesku Albert Rusnák, prichádza Lukáš Skovajsa.

90
    Center smerujúci do pokutového územia končí mimo brány.

89
    Zreľák sa teraz bohužiaľ pošmykol v súboji s Luckassenom. Dnes môžeme vidieť naozaj pekné súboje medzi týmito dvoma menovanými.

88
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Jaroslav Mihalík, prichádza Dávid Ivan.

88
    Zakončenie van Evereema končí však mimo našej brány a nasleduje odkop od brány.

87
    Rohový kop aj z druhej strany.

87
    Holandsko bude mať rohový kop. Treba podotknúť, že Janssen bol skvelo obránený, tak ako celý druhý polčas.

86
    Striedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Brenet, prichádza Hendriks.

86
    Nebezpečný šľapák na Chriena.

85
    Holandskí hráči psychicky na dne. Slovensko naďalej s loptou na kopačkách.
    83. Martin CHRIEN - 3:2

83
    Gól strelil Martin CHRIEN. Dokonalý obrat je dokončený! Albert Rusnák krásne našiel Martina Chriena, ktorý naskočil do jeho centra a prekonal brankára Van der Harta.

Matúš Macháč

Góly: 50. Mihalík, 64. Rusnák, 83. Chrien, 90+3. Zreľák (pen.), 90+3. Zreľák (pen.) – 16. janssen, 22. janssen

Karty:   69. Rusnák (SVK), 70. Mihalík (SVK) – 59. Rekik (NED), 62. Hendrix (NED), 78. Haye (NED), 90+3. Luckassen (NED)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 11:9. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:25.
    Slovensko: Chovan – Valjent, Ňiňaj, Škriniar, Mazáň – Bero, Lobotka, Chrien – Rusnák, Zreľák(C), Mihalík
    Náhradníci: Brigant, Chvatal, Ivan, Polievka, Rodák, Skovajsa, Vavro

Holandsko: Van der Hart – Ake, Rekik(C), Luckassen, Brenet – Trindade, Hendrix, Haye – Kishna, Janssen, Boetius
    Náhradníci: de Fockert, de Wijs, Diks, dos Santos Souza, Hateboer, Hendriks, van Evereem

Rozhodca: Sandro Scharer