Jekaterinburg – Riga 2:3 (0:1 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 2:4 (kon.) | Novgorod – D. Moskva 2:3 (1:2 po s.n.)
Dinamo Minsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Záhreb – CSKA Moskva 1:0 (po pr.) | HC Slovan – Čerepovec 5:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
Severstaľ Čerepovec
Pondelok 16.11.2015, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

57:44
    Skalický za hákovanie Nikonceva v strednom pásme píše scenár záveru tretej tretiny, predsa len dá vyniknúť Brustovi, no nie?

53:45
    Za držanie vpred prenikajúceho Skokana po pravej strane dostal dve minúty Němec, presilovku si zahrá Slovan.

49:31
    Brust dostal menší trest dve minúty za seknutie.

48:11
    Najskôr som si myslel, že presilovku si zahrá Slovan a von pôjde za filmovanie hráč hostí, nuž? Kašpar dve minúty za podrazenie, keby držanie, ale podrazenie?

31:45
    Za držanie dostal dve minúty Chochlov, presilovú hru na vyrovnanie skóre má k dispozícii Slovan.

22:48
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odkorčuľoval na trestnú Miklík.

17:11
    Starosta dostal dve minúty za držanie, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

16:15
    Chochlov dostal dve minúty za držanie a presilovú hru bude hrať Slovan.

07:05
    Karlsson vyfasoval dve minúty za hrubosť, presilovka pre Slovan.

06:08
    Švarný dostal dve minúty za držanie a prvú presilovú hru v zápase si zahrajú hostia z Čerepovca.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 16. Miklík (Barker), 20. Viedenský (Višňovský), 34. Lušňák (Barker, Skalický), 37. Tičar (Višňovský), 55. Višňovský (Starosta) – 7. Němec (Stasenko, Kagarlickij), 20. Berdnikov (Němec), 28. Kagarlickij (Bučnevič), 54. Monachov (Kovyršin)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Starosta, Višňovský, Barker, Sersen (A), Valach, Švarný, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) –Bartovič, Surový (C), Kašpar – Skokan, Viedenský, Miklík – Skalický, Šťastný, Lušňák
    Severstaľ Čerepovec: Magarilov (Štepánek) – Němec (A), Kudako, Stasenko, Dorofejev, Karlsson, Chochlov, Vorobiov, Mons – Kagarlickij (C), Trubačov (A), Bučnevič – Nikoncev, Berdnikov, Truňov – Monachov, Kovyršin, Skorochodov – Gimatov, Vicharev, Kazakovcev

Rozhodca: Anisimov, Sergejev – Sivov, Šelianin

Diváci: 9.284