B. Bystrica – Senec 1:0 (kon.) | Borčice – Nové Mesto n/V 0:0 (kon.) | Teplička n. Váhom – Lok. Košice 0:1 (kon.)
Bardejov – MFK Zvolen 0:1 (kon.) | Haniska – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.) | Poprad – L. Mikuláš 1:2 (kon.)
FK Haniska
1:0 (0:0)
FK Spišská Nová Ves
Sobota 14.11.2015, 13:00MONACObet liga

86
    Hosťujúci tréner Branislav Ondráš posiela na ihrisko Jakuba Tomaščíka výmenou za Mária Baldovského.

86
    A v závere zápasu vidíme druhé striedanie na strane domácich. Z ihriska sa porúča Viktor Maťaš. Do hry sa dostáva Peter Pástor.

80
    A tréner Jaroslav Rybár posiela do hry čerstvú silu. Na ihrisko sa dostane Miroslav Seman, ktorý v hre nahradí Petra Leška.

64
    Za faul je navyše žltou kartou napomínaný hosťujúci futbalista Kamil Zekucia. Pre hostí je to už štvrtá karta v dnešnom súboji.

58
    Rozhodca Roman Galád teraz udeľuje piatu žltú kartu v zápase. Druhýkrát napomína hráča domácich, po Maťašovi je tentoraz "odmenený" kartou Matúš Pekár.

52
    Haniska dala gól!A Haniske vyšiel rýchly protiútok po tom, čo získala od svojho súpera loptu. V 52. minúte tak idú domáci futbalisti do vedenia 1:0! Strelecky sa presadil Miroslav Klimek.

47
    Nasleduje už tretia žltá karta hostí v dnešnom súboji. Tentoraz je napomínaný Radoslav Sirko. Haniska rozohráva loptu zo stredu ihriska.

44
    Žltou kartou je napomínaný aj hosťujúci futbalista Richard Boroš. V prvom polčase sme tak videli už tri žlté karty.

43
    Domáci futbalista Viktoš Maťaš teraz videl za svoj zákrok žltú kartu. Spišiaci budú rozohrávať loptu.

26
    V 26. minúte tak vidíme prvú žltú kartu v zápase, ktorú vidí hosťujúci futbalista Tomáš Šoltés za svoj nešetrný zákrok voči hráčovi Hanisky.