Novokuzneck – Vladivostok 0:2 (kon.) | Omsk – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Barys – Helsinki 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Chabarovsk 0:7 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 0:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Togliatti – Ufa 3:0 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novgorod – Záhreb 5:2 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 5:3 (kon.)
Soči – Čerepovec 4:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:3 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:7 (0:3, 0:0, 0:4)
Amur Chabarovsk
cz Štvrtok 12.11.2015, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Dnešní zápas je u konce! HK Sibir Novosibirsk dnes nepotvrdil roli favorita, a s Amurem Chabarovsk prohrál vysoko 0:7!

Hosté o své vítězství rozhodl víceméně v první třetiny, kdy vstíili tři branky, a vyhnali z branky Sašu Saláka. Ve třetí třetině již Sibir působil odevzdaným dojemem, a dostal další čtyři branky!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Alexander Salák (SIB) – 10 zásahů, tři obržené branky, úspěšnost 76,92%
    Andrej Meszároš (SIB) – 0+0, 3 střely, TOI – 16:26
    Tomáš Vincour (SIB) – 0+0, 1 střela, TOI – 14:13

Jan Kolář (CHA) – 0+0, 1 střela, TOI – 19:52
    Tomáš Zohorna (CHA) – 1+0, 4 střely, TOI – 17:01

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:01:39)

54:28 Vitalij ŠULAKOV - 0:7

54:28
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Sedmá branka hostujícího celku! Tomáš Zohorna se ke střele v útočném pásmu nedostal, a tak se kotouč dostal k Ušeninovi. Po jeho střele se kotouč odrazil na modrou, kde se nacházel VITALIJ ŠULAKOV, jehož střela skončila v síti! Bez asistence.
    53:06 Ruslan BAŠKIROV - 0:6

53:06
    Hostující hráči pokračují v gólových hodech! O šestou branku svého celku se postaral RUSLAN BAŠKIROV, kterého skvělou přihrávkou našel Danil Fajzullin! Asistence: Danil Fajzullin

47:54
    Přesilovou hru si zahraje domácí celek! Na trestnou lavici míří za podražení Alexej Bjavalcev!

46:00
    Na ledě se začíná přiostřovat! Za hrubost míří na trestnou lavici Igor Fefelov a hostující Ruslav Baškirov! Domácí hráč navíc dostává 2+2 minuty!

43:43
    Do bitky se pustili domácí Vitalij Menšikov a hostující Denis Tolpeko. Domácí hráč nakonec svého soka dokázal dostat na zem! Oba borci dostávají pětiminutový trest!
    43:15 Vjačeslav UŠENIN - 0:5

43:15
    To už je skutečně debakl! O dvě minuty po čtvrté brance se prosazuje Amur popáté! Po přihrávce Vladislava Ušenina se dokázal prosadit Vjačeslav Ušenin! Asistence: Vladislav Ušenin.

41:47
    Domácí celek však začátek třetí třetiny zatím nezvládá! Na trestnou lavici míří Sergej Šumakov, a Amur si zahraje další přesilovou hru!
    41:21 Vladislav UŠENIN - 0:4

41:21
    Gólové hody hostujícího Chabarovsku pokračují i ve třetí třetině! Po pravé straně postupoval do útočného pásma Vjačeslav Ušenin, který svou přihrávkou našel VLADISLAVA UŠENINA, jehož první střelu Bespalov vyrazil, na dorážku již však byl krátký! Bez asistence.

40:28
    Za vzájemnou potyčku míří na trestnou domácí Stěpan Sannikov a hostující Bjavalcev. Oba týmy tak budou hrát ve čtyřech!

40:01

Druhá třetina bohužel branku nenabídla. Domácí Novosibirsk měl k dispozici přesilovou hru, kterou však domácí celek nevyužil. Amur tak má před třetí třetinou stále nadějný tříbrankový náskok!

Třetí třetina začne přibližně v 16:10!

40:00

29:27
    Domácím se však přesilová hra příliš nepovedla, a Ruslan Baškirov je zpět na ledě!

Jan Havlovic

Góly a asistencie: 4. Fajzullin (Aťjušov), 11. Zohorna, 19. Pervušin (Skladničenko), 42. Vl. Ušenin, 44. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin), 54. Baškirov (Fajzullin), 55. Šulakov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (od 21.Bespalov) – Alexejev, Meszároš, Ignatovič, Gimajev (A), Menšikov, Verešagin, Naumov, Ibragimov – Šumakov, Fefelov, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov – Vincour, Vorošilo, Ridderwall – Kopejkin (C), Gubin (A), Žafjarov
    Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář (A), Čerepanov, Aťjušov, Verjovkin, Kurbatov – Dedunov, Bjavalcev, Topleko – Baškirov, Zohorna, Fajzullin – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Skladničenko, Gračjov (A), Pervušin

Rozhodca: Ščenjov, Kulakov – Koršak, Černyšev