Novokuzneck – Vladivostok 0:2 (kon.) | Omsk – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Barys – Helsinki 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Chabarovsk 0:7 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 0:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Togliatti – Ufa 3:0 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novgorod – Záhreb 5:2 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 5:3 (kon.)
Soči – Čerepovec 4:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:3 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:7 (0:3, 0:0, 0:4)
Amur Chabarovsk
cz Štvrtok 12.11.2015, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

47:54
    Přesilovou hru si zahraje domácí celek! Na trestnou lavici míří za podražení Alexej Bjavalcev!

46:00
    Na ledě se začíná přiostřovat! Za hrubost míří na trestnou lavici Igor Fefelov a hostující Ruslav Baškirov! Domácí hráč navíc dostává 2+2 minuty!

43:43
    Do bitky se pustili domácí Vitalij Menšikov a hostující Denis Tolpeko. Domácí hráč nakonec svého soka dokázal dostat na zem! Oba borci dostávají pětiminutový trest!

41:47
    Domácí celek však začátek třetí třetiny zatím nezvládá! Na trestnou lavici míří Sergej Šumakov, a Amur si zahraje další přesilovou hru!

40:28
    Za vzájemnou potyčku míří na trestnou domácí Stěpan Sannikov a hostující Bjavalcev. Oba týmy tak budou hrát ve čtyřech!

27:27
    Šance pro domácí! Na trestnou lavici míří hostující Ruslan Baškirov, který tak oslabuje svůj celek!

12:02
    První přesilovou hru si zahraje hostující celek! Na trestnou lavici usedá ruský útočník Maxim Ignatovič!

Jan Havlovic

Góly a asistencie: 4. Fajzullin (Aťjušov), 11. Zohorna, 19. Pervušin (Skladničenko), 42. Vl. Ušenin, 44. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin), 54. Baškirov (Fajzullin), 55. Šulakov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (od 21.Bespalov) – Alexejev, Meszároš, Ignatovič, Gimajev (A), Menšikov, Verešagin, Naumov, Ibragimov – Šumakov, Fefelov, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov – Vincour, Vorošilo, Ridderwall – Kopejkin (C), Gubin (A), Žafjarov
    Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář (A), Čerepanov, Aťjušov, Verjovkin, Kurbatov – Dedunov, Bjavalcev, Topleko – Baškirov, Zohorna, Fajzullin – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Skladničenko, Gračjov (A), Pervušin

Rozhodca: Ščenjov, Kulakov – Koršak, Černyšev