Aston Villa – Manchester City 0:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Arsenal – Tottenham 1:1 (kon.)
Liverpool FC
1:2 (1:1)
Crystal Palace FC
Nedeľa 08.11.2015, 17:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 12. kolo

Za nami je zaujímavý duel s prekvapivým výsledkom. Hráči Crystal Palace dokázali na Anfield vyhrať už druhýkrát v rade a Alan Pardew tak má určite zo svojich zverencov obrovskú radosť. Skóre otvoril v 21. minúte Bolasie, ešte pred prestávkou však vyrovnal po peknej akcii Coutinho. V druhom dejstve sa už ale domácim nepodarilo prekonať Hennesseyho a z gólu sa tešili už len Eagles. V 82. minúte dostal po rohovom kope loptu za Mignoleta hlavou Dann a zabezpečil tak pre svoj tím cenné 3 body.
    Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:54:19)

90+4

90+3
    Mignolet poslal loptu dopredu dlhým nákopom, tam si ale počínal nedovolene Benteke a po jeho útočnom faule sa Liverpool o loptu pripravil.

90+2
    Fanúšikovia hostí sa už chystajú oslavovať cennú výhru, ešte je pred nami však posledných 120 sekúnd nadstaveného času.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty.

90
    Moreno teraz poslal do pokutového územia jedovatý center, ktorý Hennessey neudržal, ale len vyrazil na ďalší roh.

90
    Lallana sa dostal do šestnástky a chcel prihrať Bentekemu pred bránu, loptu ale upratal na rohový kop Delaney.

88
    Wickham teraz nedokázal dobehnúť nakopávanú loptu a Liverpool bude vhadzovať na vlastnej polovici.

88
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Jordon Ibe, prichádza Divock Origi.

87
    Zaha pekne prenikol cez dvoch hráčov až dopredu, napokon ho odzbrojil Roberto Firmino.

87
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Yohan Cabaye, prichádza Jordon Mutch.

86
    Coutinho vypálil spoza šestnástky aj jeho tvrdú strelu pod brvno vyrazil Hennessey!

85
    Ibe spadol po súboji so Zahom na hranici šestnástky, ale rozhodca to neposúdil ako nedovolený zákrok.

84
    Škrtel stratil loptu v strede ihriska, ale hostia nedokázali zužitkovať rýchly protiútok.
    82. Scott DANN - 1:2

82
    Crystal Palace dal gól! Na rohový kop si najlepšie naskočil SCOTT DANN, ktorý najskôr neprekonal Mignoleta, ale dostal sa ešte k dorážke a tak posiela svoj tím znova do vedenia!