Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek večera! (22:17:19)

HC VERVA Litvínov – Frölunda Indians 2:1
    HC Sparta Praha – Kärpät Oulu 4:2
    Eisbären Berlin – Skellefteå AIK 2:5
    Djurgårdens IF – Lukko Rauma 1:2

22:15
    Dnešní osmifinálový den v Lize mistrů je u konce. V akci byla trojice českých týmů a před odvetami má nejlepší pozici vybudovanou Sparta, která vyhrála nad Kärpätem 4:2. Litvínov má před odvetou také solidní pozici po výhře 2:1 nad Frölundou. Jen teoretickou šanci na postup má Liberec, který s Davosem prohrál 3:5 a musel by příští týden ve Švýcarsku vyhrát o tři góly.
    V posledním dnešním utkání slaví výhru Lukko Rauma.

22:12
    Hokejisté finského Lukko Rauma dotáhli zápas do vítězného konce, závěrečné drama vyrovnávací branku nepřineslo.

Branky a nahrávky:
    39. Hulström (Mattson, Sörensen.) – 9. Lahteenmäki (Asplund, Nurmi), 57. Mikkola (Gagnon)

22:08
    Gól! Djurgårdens IF – Lukko Rauma 1:2!
    Lukko Rauma strhává tři minuty před koncem vedení na svou stranu! Třetí třetina plná vyloučení sice nepřináší gól z přesilovky, ale rozdílový ano. Hosty poslal do vedení ILLKA MIKKOLA parádní ranou do šibenice.

21:59
    Ve třetí třetině zápasu v Djurgardensu již bylo uděleno šest dvouminutových trestů! Přesto se ani jednomu týmu nepodařilo skórovat.
    Zápas Sparty a Kärpätu přinesl špičkový hokej s dobrým koncem pro pražský celek.

21:47
    Do konce zápasu mezi Djurgårdens IF a Lukko Rauma zbývá necelých 14 minut, hraje se stále 1:1.

21:24
    Nyní nás čeká menší pauza. V zápase v Djurgårdensu probíhá přestávka mezi 2. a 3. třetinou. Právě tento zápas je poslední dnes hraný.

21:22
    Gól! Djurgårdens IF – Lukko Rauma 1:1!
    V závěru druhé třetiny zvládl švédský Djurgardens vyrovnat na 1:1! Adam Ollas Mattson poslepu našel rozjetého LINUSE HULTSTRÖMA a ten se z levého kruhu nemýlil!
    Skellefteå vykročila za postupem do čtvrtfinále.

21:08
    Skelleftea potvrdila roli papírového favorita a porazila Eisbären Berlín na jeho ledě poměrně hladce 2:5. Vykročila tak sebejistě za postup do čtvrtfinále, což by měla potvrdit v domácí odvetě.

31. Gervais (Braun, Tallackson), 56. Braun (Olver, Tallackson) – 4. Heed (Norman, Forssell), 12. Forssell (Aho, Norman), 28. Heed (Holmstrom), 41. Calof (Pesonen, Heed), 46. Ericsson (Norman, Forssell)

21:00
    Gól! Eisbären Berlin – Skellefteå AIK 2:5!
    Berlín alespoň snižuje, ačkoliv je již prakticky bez šance na obrat a v podstatě i na postup přes silnou Skellefteu. Na 2:5 upravuje pět minut před koncem LAURIN BRAUN.
    Sparťané vítězí nad Kärpätem a z českých týmů mají nejlepší vyhlídky na postup.

20:51
    Sparta zvítězila na domácím ledě nad Kärpätem 4:2 a do odvety tak půjde s poměrně solidní nadějí na postup do čtvrtfinále. Na ledě Oulu to však bude velmi náročný zápas.

33. Přibyl (Hrbas), 36. Čajkovský (Barinka, Černoch), 51. Cingel (Sabolič, Kudrna), 56. Hlinka (Přibyl, Buchtele) – 7. Nutivaara (Maenalanen, Hakanpaa), 52. Hakanpaa (Pyorala, Aaltonen)

20:47
    Gól! Eisbären Berlin – Skellefteå AIK 1:5!
    Odpor Eisbärenu Berlín je asi definitivně zlomen! Pátou branku Skelleftey přidává ve 46. minutě JIMMIE ERICSSON!

20:42
    Gól! HC Sparta Praha – Kärpät Oulu 4:2!
    Sparta se dostává do dvoubrankového náskoku! Vítězství ji dnes už asi neunikne, čtyři minuty před koncem zvyšuje na 4:2 JAROSLAV HLINKA.

20:40
    Gól! Eisbären Berlin – Skellefteå AIK 1:4!
    Bleskový vstup Skelleftey do třetí třetiny! A to přitom vypadalo, že to bude naopak Berlín, kdo by mohl mít v závěrečné třetině převahu. Šel do závěrečné třetiny aktivně, ale přišla rána v podobě čtvrté branky švédského týmu, který vstřelil ANDREW CALOF.

20:33
    Gól! HC Sparta Praha – Kärpät Oulu 3:2!
    Velmi rychle se ale Kärpät opět dostává do kontaktu. Půl minuty po Cingelově trefě se na druhé straně prosazuje přes Pöpperleho JANI HAKANPAA!