Minnesota – Anaheim 3:0 (kon.) | Montreal – Toronto 5:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 1:4 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 3:2 (2:1 po s.n.) | Buffalo – NJ Devils 3:4 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 2:3 (po pr.)
Nashville – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Dallas – Florida 2:6 (kon.) | Colorado – Columbus 3:4 (kon.)
Chicago – Tampa Bay 1:0 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:2 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.)
Dallas Stars
2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
Florida Panthers
cz Nedeľa 25.10.2015, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

49:40
    Vzájemně jsou na trestnou lavici poslání Jamie Oleksiak (DAL) a Alex Petrovic (FLA), kteří si odpykají dvě minuty za hrubost.

39:17
    Stars budou ještě v závěru druhé třetiny hrát přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Nick Bjugstad (FLA) na dvě minuty za hákování.

32:07
    Valerij Ničuškin (DAL) navíc oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za vysokou hůl, a Panthers si tak zahrají svou první přesilovou hru v utkání.

31:55
    Antoine Roussel (DAL) a Gudbranson (FLA) tedy za bitku samozřejmě dostávají pětiminutové tresty.

16:47
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Brendon Pirri (FLA) dostává dvě minuty za držení hole.

02:17
    Jenže ta končí předčasně kvůli vyloučení Jasona Spezzy (DAL), který též dostává trest za nedovolené bránění. Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.

02:14
    Další vyloučení Floridy! Shawn Thornton (FLA) dostává dvě minuty za nedovolené branění, takže si Stars zahrají další přesilovou hru.

01:51
    Alex Petrovic (FLA) poslal z obranné třetiny puk přímo do hlediště, a to znamená dvě minuty za zdržování hry takže si Stars zahrají svou první přesilovou hru.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 2. Ja. Benn (Seguin, Klingberg), 45. Ja. Benn (Seguin, Goligoski) – 12. Jágr (Huberdeau, Mitchell), 14. Bjugstad (Huberdeau), 22. Ekblad (Bjugstad, Jágr), 35. Bolland (Kulikov, Jokinen), 46. Smith (Jokinen), 57. Howden (Trocheck)

Dallas Stars: Lehtonen (22. Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Jo. Benn, Nemeth, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Ničuškin – Hemský, Eakin, Roussel – Fiddler, Faksa, Sceviour.
    Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Petrovic – Huberdeau, Bjugstad, Jágr – Pirri, Bolland, Smith – Jokinen, McKenzie, Howden – Thornton, Trocheck, Brickley.

Rozhodca: O´Halloran, L´Ecuyer – Sericolo, Pancich

Diváci: 18 532