Togliatti – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | D. Moskva – Soči 2:4 (kon.) | Kazaň – Nižnekamsk 2:1 (2:0 po s.n.)

Marek Ďaloga (KZN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 3:35

Za tým Neftěchimik Nižněkamsk nenastoupil žádný český ani slovenský hráč. (17:46:48)

Domácí nakonec zvítězili na samostatné nájezdy a je nutno podotknout, že zvítězili zaslouženě. Od třetí třetiny už hře jasně diktovali tempo a chyběli jim k výbornému výkonu jen branky. V samostatných nájezdech si ale poradili skvěle, když Rynnäs vychytal oba Nižněkamské nájezdníky a Oscar Möller i Vladimir Tkačjov se dokázali prosadit.

Vladimir TKAČJOV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
    Autorem vítězné branky je VLADIMIR TKAČJOV.

2. séria
    2:0
    Kennedy se rozjel hodně pomalu a už to nevypadalo dobře. Rynnäs si nakonec s jeho bekhendovým blafákem poradil a slaví!

2. séria
    2:0
    Vladimir Tkačjov rovněž nic nevymýšlel a svižnou střelou vymetl růžek Sudnicinovy klece!

1. séria
    1:0
    Žukov si Rynnäsa položil, ale nepřekonal.

1. séria
    1:0
    Jako první se rozjel Oscar Möller, který nic nenaznačoval a prostě vypálil nápřahem. Proti jeho střele nestihl Sudnicin nic udělat!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení končí! Domácí v něm byli jasně aktivnější a lepší, ale branky se nedočkali. O vítězi tedy budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, které začnou jakmile bude led náležitě upraven.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:16
    Bělov prověřil Sudnicina ještě ze středního pásma a následně se pokusil sám dojet vyražený puk. Obrana hostí ho k dorážce už nepustila.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

62:58
    První možnost hostí v prodloužení měl Kulikov, který vypálil z pravé strany, ale Rynnäs neměl žádné problémy s vyražením puku.

62:45
    Hosté se v prodloužení zatím téměř nedostali z vlastního pásma.

62:13
    Při Gluchovově střele bylo Sudnicinovi dobře cloněno, ale hostující gólman si i tak poradil.

61:06
    Domácí kombinují s pukem jen kolem mantinelů. Chtělo by to asi přidat střelbu.

Filip Ardon

Karel Milec

Góly a asistencie: 33. Tkačjov (Čibisov, Tokranov), rozh. náj. Tkačjov – 30. Rybin (Stas)