Anderlecht – Brugge 3:1 (kon.) | Charleroi – Liége 2:3 (kon.) | Sint-Truiden – Kortrijk 2:1 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
3:1 (1:0)
Club Bruggy KV
cz Nedeľa 25.10.2015, 14:30 • Stade Constant Vanden Stock, Brusel • Belgická Jupiler Pro League • 12. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:32:07)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 4:4.

Zápas je u konce a ze tříbodového zisku se radují hráči Anderlechtu. I ve druhé půli se hrál velice aktivní fotbal, čemuž pomohl i rychlý gól. Už ve 47. minutě se totiž hlavou trefil Ezekiel a bylo to 2:0. O deset minut později navíc přidal gól Praet a s Bruggami to vypadalo zle. V 67. minutě však snížil Diaby a hosté přidali na tempu. Další akce už však úspěšné nebyly a zápas tak skončil výsledkem 3:1. Anderlecht je tak po této výhře na prvním místě tabulky se ziskem 25 bodů, Bruggám patří s devatenácti body šesté místo.

90+4

90+3
    Ještě jedna střela, byť byla spíše propagačního charakteru. Bruzzese si připsal jednoduchý zákrok.

90+1
    Skvělý Mbodji odvrátil vysokou přihrávku, směřující na Vossena. Domácí publikum reagovalo velkým aplausem.

90
    Poslední střídání Anderlechtu, Stefana Okaku nahrazuje Idrissa Sylla.

88
    Proto má míč ve svém držení, slabá a navíc sražená střela Claudemira jej nemohla překvapit.

87
    Diaby se proháčkoval do pokutového území, k zakončení se už ale nedostal, Deschacht jej dokonale zablokoval. Není z toho ani rohový kop.

85
    Bruggám už nezbývá mnoho času, proto volí dlouhé nákopy k vápnu, tam ale vládne obrana Anderlechtu a tyto míče zatím bez problémů sbírá.

83
    Tak se i stalo, jenže v pokutovém území se Duarte dopustil útočného faulu.

83
    Další Mbodjiho skvělý zákrok, i Claudemir si bude moci zopakovat dlouhý aut.

81
    Claudemirův dlouhý aut skončil u domácí obrany, ta ihned založila rychlý protiútok.

81
    Výborný obranný zákrok Mbodjiho, hosté pouze vhazují.

79
    Změna v domácím dresu, končí Youri Tielemans, místo něj si zahraje Dodi Lukebakio.

78
    Do běžeckého souboje s De Bockem se dostal Acheampong, hostující obránce míč uklidil do bezpečí. Acheampongovi nevyšel ani docela teatrálně předvedený pád.

76
    Proběhlo i krátké ošetření brankáře Prota, nyní už snad budeme moci pokračovat.

76
    Domácí Praet trochu přibrousil Gedoze, bylo to ale v rámci pravidel, takže hosté pouze vhazují.

75
    Bruggy stupňují svůj tlak, cítí šanci, že by šel tento zápas ještě zdramatizovat.

74
    Na levé straně si udělal prostor domácí Acheampong, jeho následný přízemní přihrávka však našla pouze hostující hráče.