NJ Devils – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Toronto 3:6 (kon.) | Detroit – Carolina 3:5 (kon.)
Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 0:3 (kon.)

64:49
    Henrique byl zahákován ve velmi dobré šanci a v závěru prodloužení tak ještě uvidíme přesilovku! Na trestnou míří Brent Burns (SJS) za podražení.

55:28
    San Jose Sharks hráli v šesti a uvidíme tak další přesilovku Devils! Trest pro hráčskou lavici.

44:35
    A další vyloučení za vyhození puku mimo ledovou plochu! Nyní na trestnou usedá Marc-Edouard Vlasic (SJS). 17 sekund budou hosté ve třech, posléze znovu ve čtyřech.

42:51
    Brenden Dillon (SJS) vyhodil puk mimo hrací plochu a domácí budou hrát 43 sekund v pěti proti třem!

41:35
    Justin Braun (SJS) inkasuje dvě trestné minuty za držení hole. Ďáblové mohou vyrovnat v přesilové hře.

37:54
    Jon Merrill (NJD) hákoval pronikajícího Goldobina a usedá na trestnou lavici. Přesilovou hru si tak nyní zahrají Žraloci.

34:01
    Na dvě minuty za hákování usedá na trestnou lavici kapitán San Jose Joe Pavelski (SJS). V utkání tak uvidíme první přesilovou hru.

10:58
    Oba týmy už hrají v plném počtu.

08:58
    U střídačky New Jersey vznikla strkanice, kterou svým hitem vyprovokoval Tuomo Ruutu. Mike Brown (SJS) a Jordin Tootoo (NJD) jsou za ní "odměněni" dvěma trestnými minutami.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 57. Henrique (Severson, Tootoo) – 3. Marleau (Ward, Hertl), rozh. náj. Burns